کد خبر:33388
پ

سرپرست استقلال : 3 بر 0 شدن بازی مقابل گل گهر قابل ماستمالی شدن نیست!

سرپرست استقلال گفت: دو تیم دیگر هم علیه مهاجم گابنی تیم گل‌گهر شکایت کردند. به نقل از رسانه رسمی استقلال، بیژن طاهری سرپرست باشکاه استقلال در مصاحبه با سایت رسمی باشگاه اظهارکرد: درخواست ما از کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال این است که هر چه سریعتر به پرونده مهاجم گابنی رسیدگی کنند، اتهام مطرح شده، استفاده […]

سرپرست استقلال گفت: دو تیم دیگر هم علیه مهاجم گابنی تیم گل‌گهر شکایت کردند.

به نقل از رسانه رسمی استقلال، بیژن طاهری سرپرست باشکاه استقلال در مصاحبه با سایت رسمی باشگاه اظهارکرد: درخواست ما از کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال این است که هر چه سریعتر به پرونده مهاجم گابنی رسیدگی کنند، اتهام مطرح شده، استفاده از بازیکن غیرمجاز است و این یعنی کسر هشت امتیاز از تیم گل‌گهر و اضافه شدن دو امتیاز به تیم استقلال، در لیگ‌های معتبر فورا نسبت به این مدل از اتهام‌ها ورود می‌کنند و سرنوشت یک لیگ را با حکم‌شان تغییر می‌دهند.

وی ادامه داد:‌ این شکایتی نیست که دو ماه، سه ماه یا شش ماه دیگر درباره‌اش حکم بدهند، این جور شکایات که اثر مستقیم روی نتایج و جدول لیگ دارد، باید فورا رسیدگی شود، ما از اعضای محترم کمیته انضباطی درخواست می‌کنیم که به احترام افکار عمومی و سرنوشت تیم‌ها هر چه زودتر درباره این پرونده حکم نهایی را صادر کنند، تا جایی که بنده اطلاع موثق دارم علاوه بر استقلال، دو تیم دیگر هم علیه مهاجم گابنی تیم گل‌گهر شکایت کردند.

وی در خصوص نامه فدراسیون گابن تصریح کرد: مگر می‌شود برای جذب بازیکن خارجی یک سرچ ساده اینترنتی انجام نشود و فقط به نامه یک فدراسیون استناد شود؟ در عصر ارتباطات و اینترنت این موضوع دارای ابهام است. واقعا می‌شود باور کرد که بخش های مسئول در حد یک تحقیق اینترنتی درباره این بازیکن انجام نداده باشند؟! اگر به نامه فدراسیون گابن استناد کردید، چرا قبل از مسابقه گل‌گهر با استقلال، زمانی که برنامه فوتبال برتر و سایر رسانه‌ها به طور کامل به این موضوع پرداخت، تحقیق نکردید تا جلوی حضور این بازیکن برای بازی هفته ششم گرفته شود؟در حال حاضر هم عده‌ای دنبال این هستند که با افزایش تعداد بازی‌های انجام شده توسط مهاجم گابنی شانس سه بر صفر شدن نتایج را کاهش بدهند، از نگاه تیم حقوقی باشگاه استقلال و وکلا و مشاوران حقوقی در پرونده مهاجم گابنی جایی برای تردید وجود ندارد که از بازیکن غیرمجاز استفاده شد و باید نتیجه سه بر صفر به سود استقلال اعلام شود.

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • کوروش 7 دسامبر 2021 / 8:21 ق.ظ

    در لیگی که توسط سازمان فاسد لنگ برگزار و در هر بازی علناً 2 3 پنالتی ، گل سالم ، کارتهای زرد و خطاهای بی دلیل در جریان بازی به ضرر استقلال گرفته می شود و آنطور در مقابل حق قانونی درآمد تبلیغات باشگاهها دست اندازی میشود ، انتظار 3 صفر کردن بازی گل گهر و 2 امتیاز به استقلال دادن اشتباه است ، از کره مریخ قانون و مدرک جعلی نازل می کنند که یازی کردن گابنی درست بوده مطمئناً اگر گل گهر با استقلال بازی نکرده بود فردای بازی هاش با پیکان و سپاهانو 3 صفر اعلام میکردن ، پیکان و سپاهان شانسم ندارن !!!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید