کد خبر:24907
پ

سرپرست استقلال: پرسپولیسی ها دنبال جوسازی قبل از دربی نباشند

سرپرست تیم فوتبال استقلال در خصوص اعتراض باشگاه پرسپولیس به زمان شهرآورد گفت: از دوستان در باشگاه پرسپولیس توقع داریم به جای اینکه دنبال مسائل دیگری باشند روی تیم خود تمرکز کنند.  نصرالله عبداللهی درباره صعود تیم فوتبال استقلال به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: خیلی لازم نیست توضیح بدهم گروه […]

سرپرست تیم فوتبال استقلال در خصوص اعتراض باشگاه پرسپولیس به زمان شهرآورد گفت: از دوستان در باشگاه پرسپولیس توقع داریم به جای اینکه دنبال مسائل دیگری باشند روی تیم خود تمرکز کنند.

 نصرالله عبداللهی درباره صعود تیم فوتبال استقلال به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: خیلی لازم نیست توضیح بدهم گروه استقلال چقدر سخت بود، به طوری که در روز آخر سه تیم ۸ امتیازی بودند و شانس صعود داشتند.

وی ادامه داد: الشرطه عراق با وجود اینکه شانس صعود نداشت، اما به مانند بازی با الدحیل قطر با انگیزه ظاهر شد. بازیکنان استقلال با همه وجودشان در این رقابت‌ها تلاش کردند و نشان دادند صعود از این گروه حق‌شان بوده است.

وی افزود: شادی بازیکنان صرفا به دلیل صعود استقلال به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا نبود، بلکه برای عبور از یک گروه سخت و دشوار و شادی هواداران بود. آنها می‌دانستند هواداران چه درخواستی از آنها دارند و با وجود خستگی مفرط بازی‌ها تمام توان‌شان را گذاشتند.

سرپرست تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: نکته‌ مهم در تیم استقلال در شهر جده عربستان، نظم مثال زدنی، اتحاد و همدلی بازیکنان بود که این مسئله حاصل تلاش کادر فنی و در راس آن فرهاد مجیدی بود.

وی افزود: سرمربی استقلال به دور از هر گونه حواشی به همراه همکارانش فضایی ایجاد کرد که مدت‌ها بود ندیده بودیم. امیدوارم آرامش و تجربه او بتواند استقلال را به جایگاه واقعی‌اش برساند.

عبداللهی در خصوص اعتراض باشگاه پرسپولیس به زمان برگزاری دربی و درخواست برای تعداد بازی‌های برابر استقلال با این تیم پیش از شهرآورد گفت: در این مدت که دوستان در باشگاه پرسپولیس مصاحبه‌های مختلفی انجام می‌دادند، برای آرامش تیم هیچ واکنشی نشان ندادیم و پاسخی ندادیم.‌ توقع داریم به جای اینکه دنبال مسائل دیگری باشند، روی تیم خود تمرکز کنند.

وی ادامه داد: اگر ما صحبتی انجام نمی‌دهیم و حرفی نمی‌زنیم معنایش این نیست که چیزی برای گفتن نداریم. کاری نداریم بسیاری از تیم‌ها در سال‌های گذشته در قبال انواع و اقسام حمایت‌ها از یک تیم خاص چه صحبت‌هایی مطرح کردند. انتظار داریم حداقل دوستان در باشگاه پرسپولیس دنبال فضاسازی برای سود بردن به نفع خود نباشند.

کلیدواژه : استقلالدربی 95

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید