کد خبر:10230
پ

سرپرست استقلال: مدافع پرسپولیس به ما گفت دوست دارد در استقلال بازی کند

احمد مددی سرپرست استقلال پس از مدتها مصاحبه جالبی با خبرنگاران داشت که در ادامه گزیده ای از آن را می خوانید.   سرپرست استقلال: مدافع پرسپولیس به ما گفت دوست دارد در استقلال بازی کند سرپرست باشگاه استقلال در خصوص اینکه آیا استقلال با محمد نادری مذاکره کرده است یا خیر، گفت: با او […]

احمد مددی سرپرست استقلال پس از مدتها مصاحبه جالبی با خبرنگاران داشت که در ادامه گزیده ای از آن را می خوانید.

 

سرپرست استقلال: مدافع پرسپولیس به ما گفت دوست دارد در استقلال بازی کند

سرپرست استقلال: مدافع پرسپولیس به ما گفت دوست دارد در استقلال بازی کند

سرپرست باشگاه استقلال در خصوص اینکه آیا استقلال با محمد نادری مذاکره کرده است یا خیر، گفت: با او مذاکراتی داشتیم، اما هنوز به نتیجه ای نرسیدیم.

?مددی در خصوص اینکه می‌گویند باید وضعیتش با پرسپولیس مشخص شود، تاکید کرد: او قرضی از یک باشگاه بلژیکی آمده بود و ما وضعیت او را از طریق این باشگاه بررسی می‌کنیم . این بازیکن دوست دارد که به استقلال بیاید و امیدوارم به نتیجه برسیم.

?سرپرست باشگاه استقلال در خصوص طلب 200 هزار دلاری شفر و اینکه او گفته است پرداخت اقساطی را قبول ندارد، گفت: ما هم بنابر پرداخت اقساطی نداریم. به هرحال محدودیت‌های ناشی تحریم‌های ظالمانه اجازه نمی‌دهد که یک جا پرداخت کنیم. همین الان در حال برنامه ریزی هستیم که منابع مالی را تامین و بقیه بدهی‌ها را پرداخت کنیم تا پنجره باز شود.

?مددی در خصوص وضعیت میلیچ گفت: میلیچ قبل از ورود من به باشگاه طی نامه‌ای درخواست فسخ قرارداد کرده بود و ما هم اعلام کردیم اگر دوستدار این است که دوباره در استقلال ادامه دهد، طی یک درخواست جدید به ما اعلام کند که فسخ منتفی است و من دوست دارم با این شرایط به استقلال بیایم. قرار است یک نامه به ما بدهد و ما هم برای آمدن او به ایران برنامه ریزی کنیم.

?وی در خصوص اینکه شیخ دیاباته چه زمانی به ایران می‌آید، عنوان کرد: این بازیکن پرداختی صورت گرفته و تست کرونا هم داده و جوابش است. باید مجوز خروج از فرانسه را بگیرد و ما هم ویزایش را نهایی کرده‌ایم و فکر می کنم فردا یا پس فردا در ایران باشد.

کلیدواژه : احمد مددیاستقلال

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید