کد خبر:46153
پ

سرقت پلی استیشن، لپتاپ و کولر هیئت فوتبال تهران به دست حبیب شیرازی؟

فرهیختگان در گزارشی نامه مدیران جدید هیات فوتبال استان تهران به کمیته اخلاق را منتشر کرده که در آن به لیست اموالی اشاره شده که پس از خروج حبیب شیرازی، رییس سابق هیات فوتبال تهران، اثری از آن در محل هیات فوتبال وجود ندارد. اموالی چون پلی‌استیشن، لپ‌تاپ، ماکروویو و حتی کولر آبی. اقلام گزارش‌شده […]

فرهیختگان در گزارشی نامه مدیران جدید هیات فوتبال استان تهران به کمیته اخلاق را منتشر کرده که در آن به لیست اموالی اشاره شده که پس از خروج حبیب شیرازی، رییس سابق هیات فوتبال تهران، اثری از آن در محل هیات فوتبال وجود ندارد. اموالی چون پلی‌استیشن، لپ‌تاپ، ماکروویو و حتی کولر آبی.

اقلام گزارش‌شده در این نامه مدیران هیات فوتبال به کمیته اخلاق، شامل موارد زیر است؛

چهار کنسول بازی پلی استیشن سری چهار، هشت دسته پلی استیشن، چهار پایه دستگاه و دسته پلی استیشن، سه دستگاه لپ تاپ، یک‌ دستگاه تلویزیون، یک دستگاه این بادی، سه دستگاه لپ‌تاپ برای پزشکی، سه دستگاه پرینتر، یک دستگاه نوار قلب، دو دستگاه فشارسنج دیجیتال، یک دستگاه ماکروویو، دو دستگاه کولر آبی ۷۰۰۰.

انتشار این لیست در شرایطی صورت گرفته بود که فرهیختگان وعده داده با توجه به مماشات کمیته اخلاق با حبیب شیرازی و فرزندش، معراج، به زودی اسناد دیگری درباره دوره مدیریتی آنها منتشر می‌کند.

حبیب شیرازی در حال حاضر همچنان عضو هیات رییسه سازمان لیگ است. همچنین فرزند در کادر مدیریتی باشگاه تراکتور مسئولیتی تازه گرفته است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید