کد خبر:32132
پ

سردار استقلالی ها، برنده جدال با سازمان لیگ | تبلیغات محیطی به باشگاه ها رسید

سرانجام پس از کش و قوس های فراوان، سردار اجورلو مدیرعامل استقلال توانست حرف خود مبنی بر استفاده باشگاه استقلال از تبلیغات محیطی را به کرسی بنشاند و سازمان لیگ را شکست دهد.این پیروزی در واقع پیروزی باشگاه استقلال نبود بلکه کل تیم های لیگ برتری به خاطر حرکت شجاعانه سردار اجورلو از این پس […]

سرانجام پس از کش و قوس های فراوان، سردار اجورلو مدیرعامل استقلال توانست حرف خود مبنی بر استفاده باشگاه استقلال از تبلیغات محیطی را به کرسی بنشاند و سازمان لیگ را شکست دهد.این پیروزی در واقع پیروزی باشگاه استقلال نبود بلکه کل تیم های لیگ برتری به خاطر حرکت شجاعانه سردار اجورلو از این پس ذی نفع خواهند شد و می توانند به درآمدزایی خوبی از تبلیغات محیطی در استادیوم های خانگی خود برسند. این اتفاق نقطه عطفی در باشگاه داری در ایران محسوب می شود و به جرات می توان گفت اولین گام در جهت حرفه ای شدن به حساب می آید و در قدم بعدی سازمان لیگ می بایست در گرفتن حق پخش تلویزیونی از صدا و سیما ایستادگی کند تا فوتبال حرفه ای به معنای واقعی کلمه را شاهد باشیم و فوتبال ایران نیز پس از مدتها زیان ده بودن، به حالت سودده برسد.

 

سردار استقلالی ها، برنده جدال با سازمان لیگ | تبلیغات محیطی به باشگاه ها رسید

سردار استقلالی ها، برنده جدال با سازمان لیگ | تبلیغات محیطی به باشگاه ها رسید

نشست مشترك مديران باشگاه استقلال و مسئولين سازمان ليگ با حضور معاون وزير و ورزش جوانان پيرامون تبليغات محيطى در استاديوم آزادى برگزار و مقرر شد اين موضوع با مصوبه هيات رييسه سازمان ليگ حل و فصل شود.

به گزارش سايت رسمى باشگاه استقلال، معاون حقوقى اين باشگاه با قدردانى از حمايت وزارت ورزش و جوانان، هواداران عزیز باشگاه استقلال، اهالى فوتبال و‌ رسانه‌هاى گروهى از نتایج مثبت این جلسه و آغاز روند حل شدن موضوع تبليغات محيطى اين باشگاه در تعامل با سازمان ليگ طی روزهای آینده سخن گفت.

فرشيد سميعى با بيان اين موضوع اظهار داشت: با حمايت وزير محترم ورزش و جوانان جناب آقاى دكتر سجادى و به پيشنهاد ايشان نشستى با حضور آقاى دكتر علی‌نژاد معاون محترم وزارت، دكتر آجورلو مديرعامل باشگاه استقلال، جناب آقاى بهاروند رياست محترم سازمان ليگ و حجت الاسلام عليپور به ميزبانى آقاى مددى در مجموعه ورزشى آزادى برگزار شد كه نتايج بسيار خوبى داشت.

معاون حقوقى باشگاه استقلال اضافه كرد: آقاى دكتر سجادى؛ معاون محترم وزارت را براى بررسى و حل و فصل موضوع معرفى كردند و با ورود آقاى دكتر علی‌نژاد مقرر شد پس از تصویب هيات رييسه محترم سازمان ليگ بر مبناى خواسته باشگاه استقلال و صدور مصوبه، باشگاه بتواند طی روزهای آینده از امتياز تبليغات محيطى در بازى‌هاى خانگى با همكارى كارگزار استفاده كند.

سمیعی درباره جزییات جلسه هم این گونه توضیح داد: پس از طرح دلایل و دیدگاه‌های حاضرین، طرفین پذیرفتند که اجرای کامل قرارداد منعقده استقلال، می‌تواند برای سازمان لیگ و استقلال از منظر درآمدی در حالت برد- برد باشد. به پیشنهاد معاون محترم وزارت ورزش مقرر گردید پس از صدور و اخذ مصوبه هیات رییسه توسط جناب آقای بهاروند و با اعتمادسازی در خصوص پرداخت حقوق سازمان لیگ، مجوز تبلیغات محیطی از سوی سازمان لیگ برای باشگاه استقلال صادر شود. جا دارد هم از رویکرد سازنده دکتر علی‌نژاد و هم از نگاه مثبت و حمايت آقاى بهاروند رياست سازمان ليگ كه در اين نشست به دنبال حل موضوع و رسيدن به نتيجه مطلوب بودند، قدردانى كنيم.

سميعى در پايان گفت: تحقق اهداف مورد نظر باشگاه استقلال و گام برداشتن در مسير ايجاد ساختار حرفه‌اى براى اين باشگاه بدون حمايت هواداران عزیز و هميشه همراه اين باشگاه محقق نمى‌شود و شايسته است از اعضاى خانواده ميليونى استقلال و همچنين رسانه‌هاى گروهى، باشگاه‌ها و كارشناسانى كه در اين مسير از اين خواسته حمايت كردند، قدردانى كنيم.

 

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • کوروش 24 اکتبر 2021 / 12:07 ب.ظ

    حق پخش تلویزیونی نمیدن ، تبلیغات دور زمین برا فدراسیونه ، کروناهست واکسن نزدن مثل بقیه کشورا پول بلیط نیست ، قوانین کپی تو کشور نیست پیراهن و وسایل ورزشی نمیتونه بفروشه ، آکادمی و فروش بازیکن نداریم بدلیل اینکه زیر ساخت و تاسیسات نداریم ، پول پاداش فیفا و آسیام تحریمیم بلوکه شده فقط از تبلیغ روی پیراهن مگه میشه باشگاه اداره کرد با این وضعیت دلار ، بعدم جلسه میزارن که چرا باشگاههامون زیانده اند ، ایولا به حاجی و اکیب با دانشش که چراغ اولو روشن کردن

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید