کد خبر:20233
پ

سازمان لیگ به کمک پرسپولیس و آل کثیر آمد | تعویق مشکوک بازی ها به سود یک تیم!

در حالی که در ابتدای فصل با تعویق یک هفته ای بازی های لیگ برتر به درخواست یحیی گل محمدی موافقت شد و همچنین بازی سوپرجام نیز به درخواست سرمربی پرسپولیس لغو شده بود، سازمان لیگ در تصمیمی عجیب که خواست هیچ یک از تیم های لیگ برتری نبود به طور خودجوش به یکباره، برگزاری […]

در حالی که در ابتدای فصل با تعویق یک هفته ای بازی های لیگ برتر به درخواست یحیی گل محمدی موافقت شد و همچنین بازی سوپرجام نیز به درخواست سرمربی پرسپولیس لغو شده بود، سازمان لیگ در تصمیمی عجیب که خواست هیچ یک از تیم های لیگ برتری نبود به طور خودجوش به یکباره، برگزاری هفته شانزدهم لیگ برتر را به تعویق انداخت.

 

سازمان لیگ به کمک پرسپولیس و آل کثیر آمد | تعویق مشکوک بازی ها به سود یک تیم!

سازمان لیگ به کمک پرسپولیس و آل کثیر آمد | تعویق مشکوک بازی ها به سود یک تیم!

تعویق برگزاری بازیهای لیگ برتر از آن جهت عجیب به نظر می رسد که مسئولین برگزار کننده بازیها همواره در تلاش هستند از کوچکترین فرصتی برای به اتمام رساندن سریعتر بازیها سود ببرند تا مثل فصل گذشته گرفتار وضعیت استثنایی و تعطیلی مسابقات نشوند اما به نظر می رسد سهیل مهدی و رفقایش که این روزها با فاصله 7 روز برنامه مسابقات را می چینند، اهدا دیگری را دنبال می کنند.

 

با توجه به لغو بازی های تدارکاتی تیم ملی در نوروز، طبیعتاً فرصت برای برگزاری دو هفته دیگر از مسابقات تا قبل از 15 فروردین وجود داشت اما سازمان لیگ نه تنها مبادرت به گنجاندن دو هته دیگر از بازیهای لیگ برتر به جای اردوی لغو شده تیم ملی نکرد بلکه برگزاری هفته شانزدهم را نیز یک هفته به تعویق انداخت.

برخی معتقدند این برنامه ریزی عجیب به سود پرسپولیس انجام شده تا عیسی آل کثیر که محرومیتش از 13 فروردین به پایان می رسد، در بازیهای یشتری از نیم فصل دوم بتواند پرسپولیس را همراهی کند و به همین منظور سازمان لیگ عجله ای برای برگزاری سریعتر بازیها ندارد.

در پایان ار دیگر تاکید می کنیم که تصمیم جدید سازمان لیگ بدون هماهنگی با باشگاه ها و بدون وجود هیچ درخواستی مبنی بر ایجاد وقفه در بازیها گرفته شده و کیست که نداند ایجاد وقفه در بازیها، به ضرر اکثر تیم ها تمم خواهد شد و بازگرداندن بازیکنان به شرایط مسابقه بعد از وقفه دو هفته ای، کار بسیار سختی خواهد بود.

دیدگاه کاربران 15 دیدگاه
 • فرهاد 19 فوریه 2021 / 7:10 ب.ظ

  عزیزم نسوز
  همین الان هم آماده ترین تیم پرسپولیسه حتی بدون عیسی
  وقفه تو بازیها به ضرر آماده ترین تیمه که اونم پرسپولیسه
  پس حرف الکی نزنید لطفا و آب بریز همونجا

 • مهدی 19 فوریه 2021 / 3:18 ب.ظ

  عرب ها با لابی عیسی را محروم می کنند و شما هم به کارشون کمک می کنید. اگر هم سازمان لیگ کمکی به بازگشت آل کثیر کرده باشه ، آیا در برابر نفوذ عرب ها در فدراسیون آسیا کار اشتباهی کرده؟؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید