کد خبر:11385
پ

زنبیل پرسپولیس را جلوتر گذاشتند | پرسپولیس خارج از نوبت مدیر گرفت؟

در حالی که از مدتها پیش بحث بر سر اینکه وزارت ورزش از کدام تیم پایتخت جانبداری می کند داغ بوده، به نظر می رسد حداقل در دو موضوع، وزیر ورزش توجه ویژه به تیم پرسپولیس داشته است و به نوعی زنبیل پرسپولیس را در صف جلوتر گذاشته و در دو مورد مشابه، مشکل این […]

در حالی که از مدتها پیش بحث بر سر اینکه وزارت ورزش از کدام تیم پایتخت جانبداری می کند داغ بوده، به نظر می رسد حداقل در دو موضوع، وزیر ورزش توجه ویژه به تیم پرسپولیس داشته است و به نوعی زنبیل پرسپولیس را در صف جلوتر گذاشته و در دو مورد مشابه، مشکل این تیم زودتر از استقلال حل شده است.

 

زنبیل پرسپولیس را جلوتر گذاشتند | پرسپولیس خارج از نوبت مدیر گرفت؟

زنبیل پرسپولیس را جلوتر گذاشتند | پرسپولیس خارج از نوبت مدیر گرفت؟

 

استقلال زودتر محروم شد یا پرسپولیس؟

در موضوع پرداخت بدهی استقلال و پرسپولیس به شفر و برانکو هر دو باشگاه محکوم شدند اما حکم محکومیت استقلال و محرومیت نقل و انتقالاتی این تیم زودتر ابلاغ شد و به واسطه آن نیز این تیم نتوانست از بازیکنان جدیدش در لیگ قهرمانان آسیا استفاده کند و حکم محرومیت نقل و انتقالاتی پرسپولیس به واسطه شکایت برانکو بعد از مورد مشابه در باشگاه رقیب ابلاغ شد اما در کمال تعجب شاهد این قضیه بودیم که برای حل مشکل پرداخت طلب برانکو به یکباره با جلسه اضطراری در وزارت ورزش در این خصوص و دخالت برخی نمایندگان مجلس، ۷۸۴ هزار دلار بدهی برانکو به یکباره پرداخت شد و پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه زودتر از استقلال باز شد اما این همیت از جانب وزارت ورزش برای حل مشکل استقلال و وینفرد شفر وجود نداشت (علی رغم کمتر بودن بدهی استقلال به شفر نسبت به بدهی پرسپولیس به برانکو) تا همچنان شاهد بسته بودن پنجره نقل و انتقالات این تیم باشیم.

در واقع اگر نگاه ملی به این قضیه وجود داشت، در آستانه شروع مجدد لیگ قهرمانان آسیا، مشکل استقلال و شفر هم حل می شد تا این تیم بتواند از بازیکنان جدیدش در این رقابتها استفاده کند و با دستان بسته مقابل حریفان قرار نگیرد اما این نگاه ملی به استقلال وجود نداشت.

 

مدیر استقلال زودتر رفت یا پرسپولیس؟

در مورد دیگر نیز از اوایل مهرماه بود که احمد سعادتمند از سمت مدیرعاملی استقلال برکنار شد و احمد مددی  به عنوان سرپرست این باشگاه انتخاب شده و تاکنون نیز با همین سمت به کار خود ادامه می دهد اما نکته جالب اینکه با استعفای رسول پناه از سمت سرپرستی پرسپولیس، در کمتر از یک هفته وزارت نشینان بار دیگر تشکیل جلسه فوری دادند و باز هم انتخاب مدیرعامل پرسپولیس، زودتر از استقلال انجام شد تا این موضوع ثابت شود که همه فکر و تمرکز وزارت نشینان، معطوف به یک تیم خاص است و به دیگر تیم دولتی نگاهی ملی نشده و نمی شود.

 

اینکه وزیر ورزش به واسطه حجم انبوهی از ابهامات و فساد گسترده در زیرمجموعه ش چرا در مجلس استیضاح و عزل نمی شود، مقوله ای جداست اما نکته واضح در اتفاقات اخیر دو باشگاه به خوبی نشان می دهد که لزوماً نیاز نیست وزیر ورزش برای تیمی گل بزند چرا که آنها گلهای خود را در همین بزنگاه ها به ثمر می رسانند.

دیدگاه کاربران 11 دیدگاه
 • تاج 10 آبان 1399 / 4:27 بعد از ظهر
  5 1

  هوی هماخانوم. خوب میشناسم امثال شما بی هویتان را! پیشتر گفته بودم اولا من کابوس شب و روزتم دوم مشکل حاد داری یکی از اونا خودبزرگ بینیه حداقل مثل من شهامتش را داشته باش در مقابل جهارتا درست و حسابی دانا دست زیر بگیر عقده ای هوچی گر. بازم بوی گند دهانت سایت رو برداشت. درتعجبم ادمین فقط ادعا داره بی چاک و دهان ها را سانسور میکنه چطور همچون تو موجود کثیف آتیش گرفته هنوز جیغ جیغ میکنه و شخصیت نداشته اش رو به همه نشان میده خداوکیلی خودت بعداز نوشتن این اوهامات و شاخه به شاخه مریدن حالت نمیگیره!؟ اگر میخوای تحلیل کنی یا بقول متوهمت به دیگران راه نشان بدی حداقل اول توضیجات گهربارت را بنویس بعد فحش و بدوبیراه که لایق اش هستی را به باحیا و نجیب ها بگو!!!! کلا در لابلای هرکلمه نغز گفتن هات دوتا حداقل القاب خودت را میگی خواننده گیج میشه تراوشات ذهن بیمار. هنوز معلومه نزد پزشک نرفتی گرچه امیدی نیست ای خودبزرگ بین که نشات گرفته درکودکی ات هست . این همه بیجا به آقای ملکی گفتی ایشان هم تماما منعکس کرد باید خجالت بکشی اگر معنی اش را میدانی!!! آقای صفایی هر مطلبی گذاشت بنده نظر محترمانه گذاشتم و هیچکدام گذاشته نشد! بخدا هیچ گله ای نداشتم هیچ ازش ممنون هم هستم صلاح دانسته هرچه باشه مجموعه بتاکاپ چه قرمز چه آبی از من و تو سوادشان بیشتره تنها اینجا فرق من و تو معلوم میشه که هوچی گری و فحاشی بخش جدایی ناپذیر ذات لنگی جماعته!!! بازهم در اینجا از آقایان ملکی و صفایی و دیگر دوستان بتاکاپ بسیار سپاسگذارم و در کمال ادب خرسندم که چنین خبرگزهری خوبی فعال هستند . وضیت همچون توِ ابله هم روشن و واضح است برای خودم متاسفم که به گفته پبشینیان گوش ندادم که سربه سر دو قشر نگذار یکی بچه یکی دیوانه! ازقرار معلوم بچه نیستی….! تقصیر خودمه که نسان دادم از تو ابله ترم که باتو هیچ ندار سربه سر میشم این دکر باطل را همینجا به پایان میرسانم. هرچه دل تنگت میخواد بگو که ماتحت گشادی دارید. بلکه کمی از عقده ای گودکی ات کم بشه. فدای بتاکاپی های عزیز و شریف بازهم ازاینکه این مرتیکه مجبورم کرد که قهوه ای اش کنم ازشما و همه مردم خوب میهنم پورش میطلبم. و دیگر جواب این هماخانوم را نخاهم داد شاید بترکه….

 • اسطوره فقط همایون خان 10 آبان 1399 / 12:02 بعد از ظهر
  1 3

  نه مثله اینکه ذات بد نیکو نگردد زانکه بنیادش بدش است. خوب خشگل مشگل اونی که رابراه قهوه ای شده حضرت جنابتان به همراهه حشام المتقلب بودید وگرنا اینهمه دستمال انداختن برایه اینو اونن و پاچه خواری برایه ادمین که مثلا حشام الریا و دغلو دوست داره بسی جایه تعجب. ایا جز اینه که بدجور داری میسوزی. کوچول موچول برا اینکه خرفهم بشی بهت پیشنهاد دادم و گرنه تو هموت جهالتت که دوست داری باشی بمان. بعدش اگه تو خیلی بیکاری و عقده هاتو میخوایی اینجوری خالی کنی بنده بیکار نیستم ولی اوقاته خالیمو میام تو سایت تا نزارم امثاله تو تازه به دوران رسیده زیاد دور ور دارید. راستی کدوم هوادارایه میلیونی؟؟؟. مشنگ.. اینم جوابه بی ادبیایه تازت و از این منبعد خواستی خودتو قاطی جماعته دیگه کنی یه ذره شخصیتو و ادب داشته باش. تا حداقل شخصیته اونارم با وروده خودت زیر سوال نبری

 • تاج 10 آبان 1399 / 6:34 قبل از ظهر
  4 2

  راستی ادمین محترم از اینکه آقای ملکی خیای دوست داری ماهم شما را دوست داریم! خوب چه زود میگذره این عمر!؟؟؟؟؟؟؟؟ انگار این ده روز دوروز پیش بود!؟؟؟؟ پاینده باشید.

 • اسطوره فقط همایون خان 10 آبان 1399 / 1:12 قبل از ظهر
  1 9

  در جوابه محمد اخه پسر خوب کله درامده تیمه کیسه از انتقاله اینا که گفتی چقدر ه؟؟؟؟ میدونی؟؟ نه پسر جون فقط یه چیزی شنیدی توام میگی بزار منم یه چیزی بگم. گلم شیشتقلال اصلا بابته رفتنه تیام پولی عایدش نشد چون قرارداده تیام ششماهه بود و موقع رفتن بازیکن ازاد حساب میشد. و بازیکنه ازادم تحت قرارداده باشگاه نیست که بخواد بابته رضایتنامش پولی بگیره. بعدشم شما برو تحقیقاتتو یه کوچولو افزایش بده ببین کله بازیکنایی که از کیسه تو این چند سال ترانسفر شدن جمعشون اندازه یه علیرض بیرانوند( ۷۵۰۰۰۰ یورو) برایه تیم اس دق لال عایدی داشتن یا نه بعد بیا اظهار فضل کن. در ضمن من به ادمینه جایی احتیاج ندارم چون مطلبی که ب گفتم گلم کاملا درسته تو دو ریال اطلاعات نداری مشکله دیگران نیست. قشنگ سعادتمند هم شش ماه سر پرست بود بعد سمته مدیر عاملیرو گرفت. وقتی تونستی هر مطلبیرو بدون اینکه روش یه ذره تحقیق کنی و بفهمی راسته یا دروغ قبول نکنی. اون موقع بیا تا بازم بهت چیزایه دیگه یاد بدم

 • اسطوره فقط همایون خان 10 آبان 1399 / 0:58 قبل از ظهر
  1 3

  یه سلامیم میکنم به آقایه (تاج) که میبنم رویکردشو تو پست گذاشتن عوض کرده و دیگه از عتابه و توهین به دیگران دست ور داشته. که جایه تقدیر داره. ممنونم عزیزم.
  ولی خیلی دوست دارم باهات یه مباحثه بذارم تا تمومه این چرندیاتیو که به واسطه مطالبی که حششسام الکلکو ریا و امثاله اون به خورده شما طرفدارایه کیسه میدن یا به واسطه اطلاعاته غلطتت ویا تعصبه اشتباهت به تیمه حقیره اس دق لال تو ذهن پروروندیرو برات روشن کنم. هر موقع که طالب بودی حقیقتو با سند و مدرکو و نه با خزعبلات بافتن به همدیگه بدونی بگو تا بنده برات همه چیرو حتی تو همین سایتم میتونم بر مبنایه حقیقتشون شرح بدم. که خواه تو پند میگیری و از اشتباهتت دست ور میداری یا خواه باز به مسیر و انتخابه غلطت ادامه میدی صلاحه ملکه خویش خسروان دانند

  • تاج 10 آبان 1399 / 10:36 قبل از ظهر
   4 0

   عزیزم اونی که رویکردها عوض کرده تویی! پیشتر هم گفته بودم جواب سلام چیه,!؟ هر دانشی داری برای خودت نگه دار اندیشمند!!!!! درضمن من در مقابل هواداران میلیونی تاج بزرگ ذره ای بیش نیستم هستند بیشماری که مانند من و تو بیکار نیستند یکسره گوشی بدست وب گردی کنند. خودشان را در جایگاهی پایین مانند تو و من نمی بینند! حواست باشه چرت و.پرت اگه داری برای خودت و دوستانت نگه دار . نریزید بیرون که دوباره قهوه ای بشی!!!

 • سارا 9 آبان 1399 / 11:29 بعد از ظهر
  6 0

  چاره ای نیست تا قصاب ورزش ایران وزیره این تبعیض ها و فسادها عادی ست مسعود لنگی دیگه براش مهم نیست تو روز روشن و آشکارا لنگی بودنش و عملا با کاراش داره جار می زنه نباید از یه لنگی انتظار عدالت و برابری داشت چون لنگی جماعت با عدالت غریبه ست اینا عادت دارن به دزدی و اختلاس و فساد نمونه ش هدایتی زنجانی پیروانی و ووووو و بالاخره مسعود لنگی خوب اینم از همین قماشه

 • اسطوره فقط همایون خان 9 آبان 1399 / 10:57 بعد از ظهر
  3 12

  سلام این آقا حشام هنوز نیومده با اخبار جعلی و دروغخ خودش از راه رسید ولی حشام الدروغ من هنوز اینجام تا مثله همیشه رسوات کنم. ولی قبل از اینکه به ایشان برسم. یه سوال از ادمین. عریزم چه زود موعده ۱۰ روز تعلیقه آقایه نون به نرخه روز خور رسبد؟؟؟؟؟؟؟ خوب حشام جان اول اینکه پروسه انتخاب مدیر عامل بدین صورت که شش ماه از یه نفر در اون پست به عنوان سرپرست استفاده میکنند وبعد اگر توانایی و کفایته خودشو تونست تو اون پست احراز کنه سمته مدیر عاملی بهش تعلق میگیره. همونجور که آقایه رسول پناه سرپرسته فبلیه پرسپولیس با خیانتایی که به پرسپولیس کرد نتونست پسته مدیر عاملیرو بگیره( لازم به توضیحه که هیچ یک از ارکانه تیمه سرورت پرسپولیس در مدت حضوره ایشون با توجه به ناکارامدی واینکه باعث شدن ستاره هایه واقعیه پرسپولیس به راحتی از تیم جدا بشنن بازم تاکید میکنم ستارههههههههه نه مثل بازیکنایه بنجل و درجه ۵ تیمه کیسه مثله شما کیسه کشا نیومدن هوچی گری راه بندازن و پایه عالم وادمو بکشن وسط ) و اگر دو زار سواد داشته باشی میفهمی که تیم نمیشه بدون سرپرست باشه. همونجوری که جنابه مددی الان در اون مدته ششماه قرار دارد و هنوز وقته تصدیه سمته مدیر عاملیشون نرسیده. بعد در مورده قسمته اول مطلبم که قشنگه یه سوال. تیمه کیسه بدونه هیچ درامدی چگونه ۸۰% پوله استرارو همون اوله قرارداد بهش پرداخت کرد. وپوله جذب فکری و کله کادرشو و رشیده مظاهری و نادری ورضایتنامه نادری و سایره بازیکنارو که باهاشون قراداد بسته از کجا اورده؟؟؟؟؟؟؟؟ حتما از جیبه جنابتان که خودت برا در اوردنه روزیت مجبوری متوسل بشی به اخبار دروغو جعلی. بهت گفتم تا وقتی دست از سره دروغ و گفتنو پوله حروم در اوردن به واسطه این مطالبه جعلی که برایه خوش رقصی برا تیمه حقیره کیسه انجام میدی، بر نداری. هر جا ازت مطلب ببینم رسوات میکنم

  • محمد 9 آبان 1399 / 11:14 بعد از ظهر
   8 3

   استقلال اندازه کل پاداش اسیاییتون از رفتن تیام مجید حسبنی الهیار صیادمنش پول کاسب شد. شما هنوز پول فینال نیومده تو حسابتون پیش خورد کردینش

  • محمد 9 آبان 1399 / 11:17 بعد از ظهر
   10 3

   این قانون سرپرست و مدیرعامل رو ادمین کانالای لنگی بهت گفته؟ میتونی بگی چطور بعد فتح اله زاده که مدیر عامل بود سرپرست نذاشتن و مستقیم سعادتمند مدیرعامل شد؟ کم هذیون گویب حسین قدوسی رو گوش کنید

 • تاج 9 آبان 1399 / 9:00 بعد از ظهر
  19 2

  مگه دراینکه لنگ حقیر حکومتیه و بابامسعود با تبانی و خط دادن به داورها برای زدن سوتهای هدفمند به سود لنگ و حق کشی های بسیار در حق تاج و سایر تیمها و دادن جامهای بدون بازی و اسنپی و نگه داشتن شاکله اصلی لنگ طی این چندسال فساد فوتبالی به هرقیمتی آوردن مربی شهرخودرو مدعی به لنگ وسط فصل با تهدید و ارعاب مالکش طبق اعتراف خودش و فراری دادن استرا چون زنگ خطر قهرمانی تاج را به صدا دراورده بود با رسانهای کردن قرارداد و ندادن حق و حقوق و حاشیه خانوادگی درست کردن و مراقب مخفی و زیرنظر گرفتنش در حریم خصوصی اش و….. خیلی خیلی دیگر که در حد آگاهی و دانش امثال ماهواداران تاج نیست و همه سری بوده چون حقیقت آن است که از گفتن آن به شما عاجزند! شکی هست!؟ اگر کسب مخالف است یا متاسفانه خیلی پرت است یا از قبول کردن واقعیت و محکوم شدن تیم محبوبش عصبانی میشود . بابامسعود لنگی اگر استیضاح شود قطعا به ضرر رئیس جمهور تمام میشود و نمره منفی در کارنامه اش ثبت میشود به همین دلیل باید تا پایان زمان مسئولیتش صبر کرد گرچه خدمات و انتساب هایش و الطاف و مهربانیهایش درقبال تیم محبوبش و تزریق های دلاری و نجومی به حساب لنگ تا مدتها باقی خواهد ماند! خدایا کجای دنیا پریزدنت مملکتی آن پرستیژ و ابهتش را برای یک بازیکن فوتبال برابر همتایش در کشور دیگر خورد میکند و چون نماینده یک ملت است خودش را در برابر دیدگان جهانیان برای بخشش یک فوتبالیست خورد میکند!!!!؟؟؟؟ این مسایل و ظلم ها و دشمنی ها تازگی ندارد مردم ایران حتا هواداران واقعی قرمز آنقدر فهم داذند که آگاه بتشند مگر بخاطر عشقشان به تیم خود ساکت باشند و خودشان را بخواب بزنن. زمان همه چیز را ثابت خواهد کرد و به قول ابرمرد مشرق حقیقت آشکار خواهد شد و تاریخ همه چیز را برای آیندگان روشن خواهد کرد! متاسفانه به چه قیمتی!!!!؟؟؟؟؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید