کد خبر:32562
پ

زمان دربی رفت ۱۴۰۰ فصل ۲۱ | تاریخ دربی ۹۷ کی است؟

زمان دربی رفت ۱۴۰۰ فصل ۲۱ بین دو تیم استقلال و پرسپولیس مشخص شد.   پخش زنده مراسم قرعه کشی جام حذفی امروز   زمان دربی رفت ۱۴۰۰ فصل ۲۱   بر اساس اعلام سازمان لیگ، برنامه بازیهای  لیگ برتر ۱۴۰۰ برای هفته پنجم تا نهم اعلام شد و تاریخ دیدار حساس دو تیم استقلال […]

زمان دربی رفت ۱۴۰۰ فصل ۲۱ بین دو تیم استقلال و پرسپولیس مشخص شد.

 

پخش زنده مراسم قرعه کشی جام حذفی امروز

 

زمان دربی رفت ۱۴۰۰ فصل ۲۱

زمان دربی رفت 1400 فصل 21 | تاریخ دربی 97 کی است؟
به نظر می رسد شیشه عمر گل محمدی در پرسپولیس در دربی ۹۷، در دستان مجیدی خواهد بود. چرا که احتمالاً نتیجه بازی استقلال و گل گهر ۳ بر ۰ سه سود استقلال اعلام خواهد شد و در صورت پیروزی استقلال در دربی، فاصله امتیازی دو تیم به عدد ۵ افزایش پیدا خواهد کرد.

 

بر اساس اعلام سازمان لیگ، برنامه بازیهای  لیگ برتر ۱۴۰۰ برای هفته پنجم تا نهم اعلام شد و تاریخ دیدار حساس دو تیم استقلال و پرسپولیس که طبق اعلام قبلی می بایست در هفته هشتم برگزار می شد، مشخص شد. بر این اساس دو تیم در تاریخ ۱۳ آذر ساعت ۱۶ در ورزشگاه آزادی که حالا مجوز حضور تماشاگران را هم در اختیار دارد، به مصاف هم می روند.

در بازی رفت، بر طبق قرعه، استقلال میزبان خواهد بود و باید دید مسئولین استقلال که به شدت به بحث های تبلیغات محیطی علاقه مند هستند، آیا در بازگشایی مجدد ورزشگاه ها بار به سمت استفاده از حق قانونی خود یعنی تخصیص ۸۰ درصد ورزشگاه به تماشاگران خود خواهند رفت یا خیر؟

 

تاریخ دربی ۹۷

برخی رسانه های به تاریخ بازی استقلال و پرسپولیس در دربی ۹۷ که در روز شنبه برگزار می شود معترض شده اند چرا که با بازگشایی درب استادیوم ها، افراد کمتری قادر خواهند بود در ساعت ۱۶ خود را به ورزشگاه آزادی برسانند که البته با توجه به دوری طولانی مدت هواداران دو تیم، به نظر نمی رسد این ادعا درست باشد و اولین دربی با تماشاگر در دو سال اخیر، مسلماً با استقبال شدید هواداران همراه خواهد بود.

 

جدول لیگ برتر ۱۴۰۰

دیدگاه کاربران 8 دیدگاه
  • پسرک پرسپولیسی 9 آذر 1400 / 11:52 بعد از ظهر

    پرسپولیس سروره همیشه هم برنده

  • عشق فقط استقلال 8 آذر 1400 / 2:17 بعد از ظهر

    عشق یعنی استقلال

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید