کد خبر:37988
پ

زرماکارون در خودروسازی چه ماشینی تولید می کند؟

قائم مقام مدیر عامل گروه صنعتی زر ماکارون خاطر نشان کرد: جواز تولید زر خودرو برای گروه صنعتی زرماکارون از سوی وزارت صمت صادر شده است. زرخودرو ساختمان مرکزی و زمینی به مساحت تقریبی ۴۴۰ هکتار در استان البرز – اتوبان کرج خریداری و جواز تاسیس ساخت یک میلیون دستگاه انواع خودروهای مختلف، از خودروی […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

قائم مقام مدیر عامل گروه صنعتی زر ماکارون خاطر نشان کرد: جواز تولید زر خودرو برای گروه صنعتی زرماکارون از سوی وزارت صمت صادر شده است. زرخودرو ساختمان مرکزی و زمینی به مساحت تقریبی ۴۴۰ هکتار در استان البرز – اتوبان کرج خریداری و جواز تاسیس ساخت یک میلیون دستگاه انواع خودروهای مختلف، از خودروی اقتصادی تا خودروی سواری و انواع کامیون و کامیونت را گرفته است.

زرماکارون در خودروسازی چه ماشینی تولید می کند؟

مهدی امینی در پاسخ به این پرسش که گروه صنعتی زر به عنوان تولیدکننده ماکارونی و محصولات مشابه در کشور شناخته شده است اما در روزهای اخیر خبرهایی مبنی بر اینکه این شرکت قصد دارد به جمع خودروسازان بپیوندد رسانه‌ای شده است آیا آمادگی‌های اولیه برای ورود به صنعت برای گروه زر فراهم شده است؟ گفت: گروه صنعتی زر مطالعات و مذاکرات اولیه در زمینه طراحی، تولید و مهندسی در زمینه تولید خودرو را آغاز کرده است و در آینده نزدیک جزییات بیشتری از روند فعالیت ما در زمینه خودروسازی رسانه‌ای خواهد شد.

وی با بیان اینکه گروه صنعتی زر به دنبال افزایش تولید و کیفیت خودرو در ایران است، افزود: امیدواریم که در این راستا موثر و مفید باشیم و بتوانیم به تغییر در میزان تولید و بهره‌وری در صنعت خودرو کمک کنیم.

زرماکارون در خودروسازی چه ماشینی تولید می کند؟

امینی در پاسخ به این پرسش که توافق‌های اولیه برای تولید مدل خودرو صورت گرفته است؟ خاطر نشان کرد: گزینه‌های مختلف در مجموعه در حال بررسی شدن است ما به‌دنبال تولید خودروهای با کیفیت و با قیمت مناسب برای مردم هستیم.

معاون شرکت زر ماکارون با بیان اینکه فعالیت گروه صنعتی زر به تولید غذا ختم نمی‌شود، افزود: گروه صنعتی زر اولین تولیدکننده میل‌لنگ خودرو در ایران است پس مجموعه صنعتی زر تخصص لازم در این صنعت دارد. ما صنعتگر هستیم و صنعت‌گران می‌توانند اتفاق‌های بزرگی در کشور رقم بزنند.

وی تولید خودرو باکیفیت را به عنوان دغدغه اصلی این روزهای صنعت‌گران در کشور معرفی کرد و افزود: صنعت گران وقتی خلایی در کشور احساس می‌‌کنند باید به موقع ورود و پژوهش‌ها در آن زمینه را آغاز و برای عملیاتی کردن آن تلاش کنند؛ گروه صنعتی زر تولید خودرو را به‌عنوان وظیفه خود می‌داند و در این مسیر نیز قدم برمی‌دارد.

به گفته عضو هیات مدیره گروه صنعتی زر؛ جواز تولید زر خودرو برای گروه صنعتی زرماکارون از سوی وزارت صمت صادر شده است. زرخودرو ساختمان مرکزی و زمینی به مساحت تقریبی ۴۴۰ هکتار در استان البرز – اتوبان کرج خریداری و جواز تاسیس ساخت یک میلیون دستگاه انواع خودروهای مختلف، از خودروی اقتصادی تا خودروی سواری و انواع کامیون و کامیونت را گرفته است.

شرکت‌های ما سهام‌دار مجموعه خودروسازی کودال است و بارها خبر تولید خودرو از سوی مجموعه صنعتی ما اعلام شده است که در این صنعت ورود می‌کنیم.

وی در پایان تصریح کرد: نمی‌توان زمان دقیق تولید خودرو در گروه صنعتی زر را اعلام کرد. موفقیت در این زمینه بستگی به مذاکرات تولیدی و تجاری ما دارد اما مردم امیدوار باشند که در آینده نزدیک گروه صنعتی زرماکارون یک خودرو باکیفیت تولید و باقیمت مناسب عرضه کند.

دیدگاه کاربران 11 دیدگاه
 • ناشناس 23 تیر 1401 / 10:13 بعد از ظهر

  دست نگهدارید ، شاید تک ماکارون هم دوست داشته باشه ، تو این رقابت نفس گیر شرکت کنه…..!

 • امیر 20 تیر 1401 / 5:49 بعد از ظهر

  از ماکارونی به بورس حالا هم خودرو

 • ناشناس 20 تیر 1401 / 5:44 بعد از ظهر

  بزاراونهم بیادببینیم اونهم چه آشغالی تولیدمیکنه بدبختی مااین است موادغذای هم ماشین تولیدمیکنه مثل اینکه یکنفرمهندس برق باسه ولی مطب دکتری بزنه

 • نقطه 19 تیر 1401 / 3:35 بعد از ظهر

  خودرو ماکارون زر
  برندی جهانی برای تولید الاغ در آسیا !!

 • سید جواد 19 تیر 1401 / 8:20 قبل از ظهر

  زر ماکارونی میخواد خودروی ماکاراتی تولیدکنه
  مشکل ما در دانش و تکنولوژی تولید نیست در عملکرد و ناکارآمدی مدیران ناکارآمد و فرمایشی هست و رانت باندهای مافیایی وگر نه میشه بهترین خودرو را ها همین ایران خودرو سایپا بد بهترین کیفی و تولید کنند سراغ چیز دیگه خرید به جای پیشگیری و جراحی و درمان دنبال مسکن نباشید واردات و نمیدونم حذف قرعه کشی و ساخت خط تولید همه موقتا اصل ماجرا را حل کنید امکاناتی که و سعت کارخانه های ما خیلی بیشتر از خیلی شرکتهای خودرو سازی دنیا است سیستم اداره و مدیریت که اونها را متمایز کرده

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید