کد خبر:2207
پ

ریزش قیمت خودرو داخلی شدیدتر شد + لیست

طبق اعلام فعالان بازار، سیر نزولی قیمت ها در بازار خودرو کماکان ادامه دارد و احتمالاً این روند تا کاهش اختلاف قیمت بازار و کارخانه به ۱۰ میلیون تومان ادامه خواهد داشت. ریزش قیمت خودرو داخلی شدیدتر شد + لیست بازار خودرو در طول هفته گذشته که با صدور مجوز افزایش ۱۰ تا ۲۳ درصدی […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

طبق اعلام فعالان بازار، سیر نزولی قیمت ها در بازار خودرو کماکان ادامه دارد و احتمالاً این روند تا کاهش اختلاف قیمت بازار و کارخانه به ۱۰ میلیون تومان ادامه خواهد داشت.

ریزش قیمت خودرو داخلی شدیدتر شد + لیست

ریزش قیمت خودرو داخلی شدیدتر شد + لیست
بازار خودرو در طول هفته گذشته که با صدور مجوز افزایش ۱۰ تا ۲۳ درصدی قیمت خودورهای ایران خودرو و سایپا روبرو بود، تقریبا با توقف معاملات مواجه است به نحوی که هیچ خریداری اقدام به خرید خودرو نکرده و همه منتظر ابلاغ قیمت‌های جدید به بازار هستند.

براساس تصمیم ستاد تنظیم بازار قرار شده معاملات خودرو در بازار آزاد بیش از۱۰ درصد قیمت کارخانه نباشد و همین امر عاملی شده تا قیمت خودروها در بازار با ریزش قابل توجهی روبرو شود.

به اعتقاد فعالان بازار کاهش قیمت‌های خودرو به حدی خواهد رسید که همان رقم ۱۰ درصد بیشتر از قیمت کارخانه را پر کند.

مشاهدات بازار نشان می دهد قیمت انواع خودرو از هفته گذشته تا امروز ۲۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان ارزان شده البته روند کاهشی قیمت‌ها همچنان ادامه دارد.

به گزارش تسنیم، در بازار امروز قیمت خودرو ،پراید با قیمت ۶۶ میلیون تومان، تیبا۲ با قیمت ۸۱ میلیون تومان پژو ۴۰۵ با قیمت ۱۱۰ میلیون تومان و پژو پارس با قیمت ۱۱۵ میلیون تومان به فروش می رسد، البته پژو ۲۰۶ تیپ دو که طول هفته های گذشته شاهد افزایش قیمت بسیاری بود امروز ۱۱۴ میلیون تومان قیمت گذاری شده است. پژو ۲۰۵ تیپ ۵ نیز ۱۲۸ میلیون تومان به فروش می رسد.

علاوه براین پژو ۲۰۰۸ نیز از ۵۶۰ میلیون تومان به ۴۷۰ میلیون تومان ، مزدا۳ از ۶۵۰ میلیون تومان به ۵۳۰ میلیون تومان، و سراتو از ۵۵۰ میلیون تومان به ۴۷۰ میلیون تومان رسیده است.

به اعتقاد فعالان بازار در طول این روزها منتظر ابلاغ قیمتهای جدید است. به نحوی که عدم ابلاغ قیمتها عاملی شده تا خرید و فروش خودرو تعطیل شود و کسی سراغ بازار نیاید.

از آن طرف شورای رقابت ستاد تنظیم بازار و وزارت صنعت نیز در این رابطه تعلل کرده و سرگردانی مردم بیشتر شده است.

 

قیمت روز خودرو داخلی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید