کد خبر:2111
پ

رونمایی از کارگزار ۱۰۰ میلیارد تومانی استقلال

سرانجام پس از اینکه کارگزار رسمی پرسپولیس مبلغ ۱۱۰ میلیارد تومان به این تیم تزریق کند، یک کارگزار ۱۰۰ میلیاردی نیز با استقلال قرارداد بست اما با این تفاوت که پیش پرداخت پرسپولیسی ها ۴۰ میلیارد تومان است و پیش پرداخت استقلال تنها ۵ میلیارد تومان است.   رونمایی از کارگزار ۱۰۰ میلیارد تومانی استقلال […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

سرانجام پس از اینکه کارگزار رسمی پرسپولیس مبلغ ۱۱۰ میلیارد تومان به این تیم تزریق کند، یک کارگزار ۱۰۰ میلیاردی نیز با استقلال قرارداد بست اما با این تفاوت که پیش پرداخت پرسپولیسی ها ۴۰ میلیارد تومان است و پیش پرداخت استقلال تنها ۵ میلیارد تومان است.

 

رونمایی از کارگزار ۱۰۰ میلیارد تومانی استقلال

رونمایی از کارگزار 100 میلیارد تومانی استقلال

شرکت «جهان فولاد متین» در بدو عقد قرارداد با تخصیص مبلغ ۵۰ میلیارد ریال به صورت پیش پرداخت و تضمین مبلغ ۵۰ میلیارد ریال ضمانت نامه حسن انجام تعهدات و برخورداری از ظرفیت‌های جدید درآمدزایی و ویژگی بارز حسن شهرت، به عنوان کارگزار شرکت فرهنگی ورزشی استقلال انتخاب شد.

این شرکت بعد از طی فرآیند یک ماهه و بررسی دقیق و تایید تمام مفاد قرارداد از سوی وزارتخانه با رعایت تشریفات قانونی و همچنین مذاکرات به عمل آمده با شرکت‌های صلاحیت‌دار به عنوان مناسب‌ترین شرکت انتخاب و منجر به عقد قرارداد طرفین شد.

براساس پیش‌بینی و برنامه‌ریزی انجام شده، فیمابین کارگزار رسمی و باشگاه درآمد حاصله از این همکاری حداقل هزار میلیارد ریال ( ۱۰۰ میلیارد تومان) در یک فصل خواهد بود.

کلیدواژه : استقلالپرسپولیس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید