کد خبر:26439
پ

رونمایی از پیشنهاد 4 میلیون دلاری شاختار دونتسک برای مهدی قایدی

باشگاه شاختار دونتسک از مدت‌ها پیش و قبل از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا مهدی قایدی را زیر نظر گرفته و پیشنهاداتی به مدیر برنامه‌های این بازیکن تکنیکی داده‌اند. تیم اوکراینی که برای حضوری قدرتمندانه در اروپا برنامه ریزی می‌کند حاضر است ۲ میلیون دلار به مهدی قایدی بدهد و ۲ میلیون دلار هم برای صدور […]

باشگاه شاختار دونتسک از مدت‌ها پیش و قبل از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا مهدی قایدی را زیر نظر گرفته و پیشنهاداتی به مدیر برنامه‌های این بازیکن تکنیکی داده‌اند. تیم اوکراینی که برای حضوری قدرتمندانه در اروپا برنامه ریزی می‌کند حاضر است ۲ میلیون دلار به مهدی قایدی بدهد و ۲ میلیون دلار هم برای صدور رضایتنامه این بازیکن به باشگاه استقلال!

 

رونمایی از پیشنهاد 4 میلیون دلاری شاختار دونتسک برای مهدی قایدی

به هر حال حفظ مهدی قایدی که پیشنهادات سنگینی هم از لیگ ستارگان قطر دارد کار آسانی نیست و خواه نا خواه باید باشگاه استقلال با واقعیت کنار بیاید. البته خود این بازیکن تاکنون واکنشی به این پیشنهادات نشان نداده اما کیست که نداند یکی از تکنیکی ترین بازیکنان حال حاضر آسیا یکی از ارزان‌ترین فوتبالیست‌های فعلی باشگاه استقلال است! موضوعی که باعث شد مهدی قایدی در دوران سرمربیگری محمود فکری یک هفته‌ای به نشانه قهر در تمرینات شرکت نکند به این امید که شاید مبلغ قراردادش (با توجه به پیشرفت و درخشش در ترکیب استقلال) افزوده شود اما چنین نشد.

مهدی قایدی به تمرینات استقلال برگشت بدون آن که قراردادش اضافه شود اما به خاطر عرق به تیمش حرف دیگری نزد اما بعید نیست در پایان فصل جاری فکر دیگری برای ادامه فوتبالش داشته باشد.

البته نیمار ایرانی (لقب قایدی) تا سال ۱۴۰۲ با باشگاه استقلال تهران قرارداد دارد اما با توجه به وضعیت دلار و ارز درکشورمان و کمبود بودجه باشگاه‌های دولتی این امکان وجود دارد، استقلالی‌ها قبل از اتمام قرارداد مهدی قایدی او را بفروشند تا درآمدی هم از این راه کسب کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید