کد خبر:38242
پ

رونمایی از نمونه دیگری از دلالی بازیکن در باشگاه پرسپولیس

به نظر می رسد باشگاه پرسپولیس برای دلالان بازیکنان خارجی به بهشتی تبدیل شده که در چند سال اخیر بارها و به دفعات توانسته اند با تحمیل بازیکنان بنجل و بی کیفیت به این تیم، رقم های سنگینی را به جیب بزنند.   رونمایی از نمونه دیگری از دلالی بازیکن در باشگاه پرسپولیس نکته جالب […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

به نظر می رسد باشگاه پرسپولیس برای دلالان بازیکنان خارجی به بهشتی تبدیل شده که در چند سال اخیر بارها و به دفعات توانسته اند با تحمیل بازیکنان بنجل و بی کیفیت به این تیم، رقم های سنگینی را به جیب بزنند.

 

رونمایی از نمونه دیگری از دلالی بازیکن در باشگاه پرسپولیس

نکته جالب توجه اینکه کادر فنی پرسپولیس می بایست در خصوص جذب بازیکنان شائبه دار و ضعیف با هزینه گزاف توضیح دهد. اگر امروز محمدحسین انصاری فرد و حسین قدوسی نیستند تا از افتضاحی که رقم زدند دفاع کنند، اما یحیی گل محمدی همچنان در راس کار حضور دارد که چطور حاضر شد با بازیکنی که ۶۰ هزار دلار بیشتر ارزش نداشت، سالی ۳۰۰ هزار دلار قرارداد ببندند؟(رادوشویچ قرارداد سه ساله به ارزش ۹۰۰ هزار دلار با پرسپولیس داشت)

نمونه این اتفاق در خصوص اوساگونا نیز رخ داد که اتفاقا این بازیکن نیز در زمان حضور انصاری فرد، حسین قدوسی و جناب گل محمدی به پرسپولیس آمد که با قراردادی ۳۵۰ هزار دلاری به پرسپولیس پیوست اما علی کریمی در برنامه فوتبال برتر فاش کرد این بازیکن برای حضور در تیمش التماس می کرد که با سالی ۵۰ هزار دلار حاضر است برای آنها بازی کند!

 

از این نمونه ها در باشگاه پرسپولیس کم رخ نداده و در زمان برانکو نیز شاهد خیل عظیمی از بازیکنان بی کیفیت خارجی بودیم که به این تیم تحمیل شدند و بدون خروجی خاصی این تیم را ترک کردند. شاید مهمترین بازیکنی که توانست سر پرسپولیس را کلاه بگذارد، ماریو بودیمیر بود که با قراردادی ۵۰۰ هزار دلاری به پرسپولیس پیوست اما پس از فسخ قراردادش با پرسپولیس با ۵۰ هزار دلار به تیم دیگری پیوست! برانکو نیز هرگز حاضر نشد در مورد جذب بازیکنان بی کیفیت اوکراینی و کروات توضیح دهد همانطور که گل محمدی هرگز پاسخگو نبود.

 

مشخص نیست نهاد نظارتی در این گونه موارد کجای ماجرا قرار دارد که همچنان باشگاه پرسپولیس به محل برو و بیای دلالان تبدیل شده است و در فصل جاری نیز شایعاتی در خصوص وعده حضور در تیم ملی و پکیج های خاص به برخی بازیکنان جدید این تیم داده شده است.

 

کلیدواژه : پرسپولیس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید