کد خبر:10215
پ

حدود رقم پرداختی پرسپولیس به بشار رسن لو رفت | ۸۵۰ هزار دلار ناقابل

یکی ا رسانه های عراقی روز گذشته اقدام به انتشار گران قیمت ترین بازیکنان حاصل حاضر عراق کرد که نام بشار رسن نیز در بین آنها به چشم می خورد. نکته جالب در خصوص سند منتشر شده اینکه در مقابل قیمت بشار رسن عدد ۷۲۵ هزار یورو ثبت شده است که با تبدیلش به دلار […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

یکی ا رسانه های عراقی روز گذشته اقدام به انتشار گران قیمت ترین بازیکنان حاصل حاضر عراق کرد که نام بشار رسن نیز در بین آنها به چشم می خورد. نکته جالب در خصوص سند منتشر شده اینکه در مقابل قیمت بشار رسن عدد ۷۲۵ هزار یورو ثبت شده است که با تبدیلش به دلار به عدد ۸۵۰ هزار دلار می رسیم که رقم سنگینی برای یک بازیکن خارجی محسوب می شود و این در حالیست که با انتشار اسناد مربوط به قرارداد شیخ دیاباته با استقلال مشخص شد قرارداد او با استقلال ۶۵۰ هزار دلار است اما رزومه و عملکرد دیاباته کجا و رسن کجا ؟!

 

حدود رقم پرداختی پرسپولیس به بشار رسن لو رفت | ۸۵۰ هزار دلار ناقابل

قیمت بشار رسن

قیمت بشار رسن در بین بازیکنان مشهور عراقی

 

این سند در حالی منتشر شد که نام همام طارق بازیکن سابق استقلال نیز در این فهرست دیده می شود که قیمتش تنها ۳۲۵ هزار یورو قید شده اما مسئولین استقلال برای صرفه جویی در هزینه ها، قید همکاری با این وینگر با کیفیت را زدند و در کمال حیرت شاهد این مسئله هستیم که مسئولین پرسپولیس حتی با پرداخت ۸۵۰ هزار دلاری به بشار رسن نیز همچنان به او برای ماندن التماس می کنند.

 

پی نوشت: پرداخت این ارقام برای بازیکنی با کیفیت مامه تیام با قیمت دلار ۷-۸ هزار تومانی قفل بود اما مشخص نیست با قیمت دلار ۳۲ هزار تومانی چطور یک باشگاه دولتی مجوز این هزینه سنگین را آن هم در شرایطی که ظاهراً وزارت ورزش قانون صرفه جویی ارزی در جذب مربیان و بازیکنان خارجی را اجرا کرده، پیدا می کند.

دیدگاه کاربران 11 دیدگاه
  • تاج 30 مهر 1399 / 8:41 بعد از ظهر

    ادمین عزیز” چون باشرف هستید هر بی شرفی و هر خائن و جیره بگیری دشمن شماست جدا از رنگها همونطور که خودتون بهتر از ما مطلع هستید تفسیر دشمن را خوب درک میکنید. نابود شود وجود منحوس دشمنان و تا کور شود هر آنکه نتواند دید(شرافت و آزادگی بتاکاپی و بتاکاپی های ایران).

  • تاج 30 مهر 1399 / 8:36 بعد از ظهر

    هوی ناشناس” که میگی کیسه! انقدر برام جالبه به هوادار تاج بزرگ لنگی بی اصالت حکومتی بگه کیسه کش! چون درست گفته! تاجی جماعت کیسه ماتحت لنگی های شیافتی را میکشند!!!خخخخخخخخ نبود لنگی دیگه کیسه بکشیم…خخخخخخ

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید