کد خبر:19386
پ

رشید مظاهری: تفکرات محمود فکری روی من و حسینی فشار می آورد/ مدیریت کجاست؟

رشید مظاهری دروازه بان استقلال در خصوص اتفاقات حول این تیم صحبتهای جالبی را مطرح کرد و به شدت از مدیریت این تیم انتقاد کرد.   رشید مظاهری: تفکرات محمود فکری روی من و حسینی فشار می آورد/ مدیریت کجاست؟   بچه ها خوب تحمل کردند و با آرامش کارشان را انجام دادند و در […]

رشید مظاهری دروازه بان استقلال در خصوص اتفاقات حول این تیم صحبتهای جالبی را مطرح کرد و به شدت از مدیریت این تیم انتقاد کرد.

 

رشید مظاهری: تفکرات محمود فکری روی من و حسینی فشار می آورد/ مدیریت کجاست؟

رشید مظاهری: تفکرات محمود فکری روی من و حسینی فشار می آورد/ مدیریت کجاست؟

 

بچه ها خوب تحمل کردند و با آرامش کارشان را انجام دادند و در نهایت به گل رسیدیم.

وی در خصوص اینکه عنوان کرده بود استقلال تاکتیک ندارد، گفت: من هیچ وقت چنین حرفی را به سرمربی نمی‌زنم اما چیزی که در دل خودم هست را باید بگویم. تفکرات محمود فکری نسبت به دروازه‌بان ها کمی سنگین است. فکر می‌کنم با این شرایط فشار روی دروازه‌بان ها چه من و چه حسینی زیاد می‌شود.

باید کمی خودشان را جمع و جور کنند. به قرآن ما را خسته کردند. یعنی چه؟ که چه یک پرس غذا بدهند یا پیدایشان نمی شود؟ به تیمتان سر بزنید. پول نمی‌خواهیم. بچه ها پول نمی‌خواهند به تیم خودتان سر بزنید. بعد می‌گویید چرا استقلال چند سال است نتیجه نمی‌گیرد. یک نگاه به خودتان بیندازید بعد بگویید چرا نتیجه نمی‌گیرد.

وی در مورد کیفیت زمین باشگاه انقلاب گفت: زمین انقلاب افتضاح است. البته نباید زحمات کارگرانی که آنجا کار می‌کنند را زیر سوال ببریم ولی واقعا خوب نیست

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید