کد خبر:9060
پ

رسول پناه: AFC مدارک قرارداد بازیکنان جدید را خواست

مهدی رسول پناه در مصاحبه اخیر خود به تشریح اتفاقات خول این باشگاه پرداخت.   رسول پناه: AFC مدارک قرارداد بازیکنان جدید را خواست درباره شکایت باشگاه النصر عربستان بعد از بازی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا، کنفدراسیون فوتبال آسیا خواستار ارائه مدارک مربوط به جذب بازیکنان جدید تیم در بازه زمانی قانونی نقل […]

مهدی رسول پناه در مصاحبه اخیر خود به تشریح اتفاقات خول این باشگاه پرداخت.

 

رسول پناه: AFC مدارک قرارداد بازیکنان جدید را خواست

رسول پناه: AFC مدارک قرارداد بازیکنان جدید را خواست

درباره شکایت باشگاه النصر عربستان بعد از بازی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا، کنفدراسیون فوتبال آسیا خواستار ارائه مدارک مربوط به جذب بازیکنان جدید تیم در بازه زمانی قانونی نقل و انتقالات شده است. لایحه دفاعیه باشگاه پرسپولیس توسط بخش حقوقی و بین الملل باشگاه و با همکاری امور حقوقی و بین المللی و همچنین وکلای باشگاه و با همراهی بخش‌های ذیربط در فدراسیون و سازمان لیگ تنظیم خواهد شد و در موعد مقرر به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال می‌شود.

مدارک ما مشکلی ندارد و قبل از ثبت قرارداد بازیکنان جدید با استعلام کتبی از فدراسیون فوتبال نسبت به این مساله اقدام کردیم، نامه کتبی فدراسیون فوتبال مبنی بر اینکه این باشگاه پرسپولیس منعی برای ثبت قرارداد بازیکنان ندارد در باشگاه موجود است و ما همه این موارد را قبل از ثبت قراردادها چک کرده بودیم.

در خصوص پرونده محرومیت عیسی آل‌کثیر با همکاری فدراسیون فوتبال و بخش امور بین الملل باشگاه این موضوع پیگیری خواهد شد و فدراسیون فوتبال در مهلت مقرر درخواست شرح تفصیلی رای را از کنفدراسیون فوتبال آسیا داشته است و به محض وصول این شرح تفصیلی، درخواست استیناف باشگاه در مورد رای صادر شده، ارائه خواهد شد.

مطالبات برانکو به صورت کامل تامین شده و حتما قبل از موعد مقرر تلاش خواهیم کرد این مبلغ به حساب ایشان واریز شود تا پرسپولیس از این ناحیه دچار مشکل جدیدی نشود.

مشکلی در رابطه با قرارداد شجاع خلیل‌زاده و کنعانی‌زادگان وجود ندارد و توافقات لازم با این بازیکنان و مدیر برنامه هایشان انجام خواهد شد تا بدون حاشیه در لیگ آینده و فینال لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید