کد خبر:32402
پ

رسوایی جدید برای مسعود سلطانی فر به دست سخنگوی جنجالی

پس از جنجال های فراوان بابت کسب مجوز حرفه ای سرانجام مجوز حرفه ای استقلال و پرسپولیس به صورت موقت تائید شد و اگر این دو تیم نتوانند تا سه ماه آینده، مدارک لازم برای احراز حرفه ای شدن خود را به AFC و کمیته بدوی ارائه دهند، از لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته خواهند […]

پس از جنجال های فراوان بابت کسب مجوز حرفه ای سرانجام مجوز حرفه ای استقلال و پرسپولیس به صورت موقت تائید شد و اگر این دو تیم نتوانند تا سه ماه آینده، مدارک لازم برای احراز حرفه ای شدن خود را به AFC و کمیته بدوی ارائه دهند، از لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته خواهند شد. اما نکته جالب در جنجال اخیر، کنار کشیدن مسعود سلطانی فر وزیر سابق ورزش از این اتفاقات بود به طوری که او پس از به راه افتادن شایعه تعهد دادنش به AFC بابت حرفه کرردن تیم های ایرانی و به طور خاص استقلال و پرسپولیس، این موضوع را تکذیب کرد و مدعی شد هرگز سفری به مالزی و مقر AFC نداشته است.

رسوایی جدید برای مسعود سلطانی فر به دست سخنگوی جنجالی

این اظهارات در حالی مطرح شد که ظاهراً سلطانی فر روی فراموشی حافظه افکار عمومی حساب باز کرده بود اما رسانه ها که ذهن بیدار جامعه به حساب می آیند، مصاحبه های آن روزهای آقای سخنگو (مازیار ناظمی) را که برای تطهیر سلطانی فر مدعی شد او در سفری ۱۶ ساعته به مالزی به AFC تعهد داده است را فراموش نکرده و نمی کنند.

با اتفاقاتی که در این مدت رخ داد بیش از پیش به نقش مافیایی وزارت ورزش در ماجراهای عجیب چند سال اخیر در فوتبال ایران پی می بریم. در ادامه توجه شما را به مصاحبه چند سال قبل مازیار ناظمی جلب می نمائیم.

تکذیب سفر به مالزی توسط سلطانی فر همانقدر مضحک است که برخی معتقد بودند او تا ساعت ۴ صبح برای بازگرداندن استراماچونی بیدار بوده و تلاش کرده ! این در حالیست که همگان می دانند این وزارت ورزش بود که با وضع قانونی عجیب مانع بازگشت استراماچونی شد.

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • حسین 15 آبان 1400 / 2:07 بعد از ظهر

    شیر مادرت حلال که حرف حق رو میگی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید