کد خبر:11088
پ

رسوایی بزرگ باشگاه استقلال در ماجرای جذب محمد نادری

نادر بیات، یکی از نزدیکان باشگاه کورتریک بلژیک، در گفت‌وگو با ایسنا، در رابطه با قرارداد نادری توضیح داد: زمانی که قرارداد قرضی نادری با پرسپولیس به پایان رسید، باید به کورتریک بلژیک بازمی‌گشت و آنجا خود را معرفی می‌کرد تا در این رابطه تصمیم‌ گرفته می‌شد. ایشان یک مدیربرنامه‌ای به نام امیرهوشنگ سعادتی داشتند […]

نادر بیات، یکی از نزدیکان باشگاه کورتریک بلژیک، در گفت‌وگو با ایسنا، در رابطه با قرارداد نادری توضیح داد: زمانی که قرارداد قرضی نادری با پرسپولیس به پایان رسید، باید به کورتریک بلژیک بازمی‌گشت و آنجا خود را معرفی می‌کرد تا در این رابطه تصمیم‌ گرفته می‌شد. ایشان یک مدیربرنامه‌ای به نام امیرهوشنگ سعادتی داشتند و عملا ایشان وظیفه داشتند که برنامه‌های او را تنظیم کند. الان با این وضعیت باشگاه کورتریک بلژیک می‌تواند به راحتی شکایت کند. قرار است آقای نادری با آقای سعادتی و باشگاه کورتریک بلژیک صحبت‌های لازم را انجام دهند. در هر صورت با این اتفاق زمینه لازم برای شکایت این باشگاه وجود دارد.

 

رسوایی بزرگ باشگاه استقلال در ماجرای جذب محمد نادریبه نظر می رسد هر سه فردی که در این عکس با نادری عکس یادگاری قهرمانانه گرفته اند می بایست خود را برای استعفا و برکناری آماده کنند!

 

او ادامه داد: بازیکنان فوتبال ایران در این زمینه خیلی بی‌مسئولیت هستند و با این کارها خود را به دردسر می‌اندازند. فکر می‌کنم حدود ۲۰۰ هزار یورو بابت انتقال نادری باید پرداخت شود. رضایت باشگاه بلژیکی باید از طریق مدیربرنامه‌اش ممکن شود. تا اجازه باشگاه بلژیکی و رقم مورد نظر گرفته نشود، نادری نمی‌تواند برای استقلال بازی کند و باشگاه بلژیکی می‌تواند هم از محمد نادری و هم از باشگاه استقلال شکایت کند. در اروپا وقتی بازیکنی با تیمی قرارداد می‌بندد تا تاریخ پایان قرارداد،‌ بازیکن حق ندارد جای دیگری برود.

بیات در پایان گفت: زمان نقل و انتقالات بلژیک نیز به پایان رسیده است و با این وجود این بازیکن عملا متعلق به کورتریک بلژیک است اما در ایران زمان نقل و انتقالات هنوز وجود دارد و باید دید چه مذاکراتی در این رابطه صورت می‌گیرد. کلید این مساله دست باشگاه کورتریک بلژیک است و باید این باشگاه پول انتقال محمد نادری را دریافت کند تا رضایت‌نامه‌اش را صادر کند. من به باشگاه استقلال این مساله را گوشزد کردم تا هر چه سریع‌تر دست به کار شوند.

 

پی نوشت» با قطعی شدن حضور هرویه میلیچ هیچ لزومی برای جذب محمد نادری احساس نمی شد و اولویت برای پرداخت ارزی قطعاً پرداخت بدهی شفر بود تا پنجره نقل و انتقالات استقلال باز شود اما مشخص نیست کدام عقل کلی در باشگاه استقلال این تصمیم هزینه زا را برای این تیم گرفته که امروز اینطور در گل گیر کنند.

دیدگاه کاربران 8 دیدگاه
  • حسن 28 اکتبر 2020 / 12:15 ب.ظ

    ببینید خودتان میدانید که این مسایل در این کشوربعید نیست وقتی یک سری بازیکنان غیر قانونی به اسیا میروند بعد که در میاد ماله کشی میکنن اینکه چیزی نیست …حال شمابگیدما پاکیم بعد طرفدارای دو تیم را به جان هم بیندازیدوصورت مسئله را پاک کنید

  • تاج 28 اکتبر 2020 / 6:08 ق.ظ

    باعرض ادب و خسته نباشید به بتاکاپی ها” بنده هفته پیش در دوتا از خبرهاتون عرض کردم عاقبت مارابخیر کنه که فتحی و افتخاری و سعادتمندانه دگر در راهند! تا وزیر لنگی و مافیای کثیف سرخ هست اجازه نفس کشیدن به تاج بزرگ سرور لنگ حقیر نمیدن. نوشته بودم همین خرج بی دلیل حتا درصورت درستی قرارداد با نادری خوب نیست جرا که اول میلی بهتر وبالاتره دوم مگر زکی پور کم زحمت می‌کشه و باغیرت!؟ بعد متین زاده هم هست.. بدهی ها واجب تر بود و…. بماند. دذ هر صورت آمدن نادری را خوب نمی‌دانستم. اونم یکساله!!!!!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید