کد خبر:42406
پ

کریستیانو رونالدو رسماً به النصر عربستان پیوست

سرانجام پس از کش و قوس های فراوان، شایعات به حقیقت پیوستند و رونالدو به النصر عربستان پیوست. کریستیانو رونالدو ستاره سابق رئال مادرید در سن 37 سالگی که دوران افت خود در فوتبال را سپری می کند، تصمیم گرفت تا فوتبالش را تا سن 40 سالگی ادامه دهد و سالهای پایانی فوتبال خود را […]

سرانجام پس از کش و قوس های فراوان، شایعات به حقیقت پیوستند و رونالدو به النصر عربستان پیوست.

کریستیانو رونالدو ستاره سابق رئال مادرید در سن 37 سالگی که دوران افت خود در فوتبال را سپری می کند، تصمیم گرفت تا فوتبالش را تا سن 40 سالگی ادامه دهد و سالهای پایانی فوتبال خود را در کشور عربستان سپری کند. او با قراردادی به ارزش 75 میلیون یورو در سال که شامل قرارداد پایه، آپشن پاداش ها و تبلیغات می شود به تیم متمول ریاض پیوست.

عکس رونالدو با پیراهن النصر

رونالدو که جام جهانی خوبی را سپری نکرده بود، پس از اینکه هیچ تیم شایسته ای را در فوتبال اروپا خواهان خود ندید، ترجیح داد به منافع مالی خود بیشتر فکر کند و در سالهای پایانی فوتبالش هم به ثروت هنگفتش بیافزاید.

نکته جالب در خصوص او اینکه مشخص نیست آیا جورجینا رودریگز که یک مدل تبلیغاتی معروف محسوب می شود، همراه رونالدو به عربستان می رود یا خیر؟ چرا که محیط زندگی رونالدو در تیم جدیدش فرسنگ ها با آنچه در اروپا تجربه کرده فاصله دارد و به سبب مسلمان بودن عربستان و قوانین سفت و سخت آنها، شاید زندگی در این کشور چالش هایی را برای رونالدو و جورجینا به همراه داشته باشد. چالش هایی که بسیاری از بازیکنان غربی نمی توانند با آن کنار بیایند و تصمیم به فسخ قرارداد خود با تیم مذکور می گیرند. از این قبیل نمونه ها در فوتبال ایران کم نبوده و آخرین آنها یورگن لوکادیای هلندی بود که به نوعی از ایران فرار کرد و قبل از او نیز نفراتی همچون آنتونی استوکس چنین رفتاری را در پیش گرفته بودند.

شاید تصور عکس رونالدو با پیراهن النصر برای هواداران سایر تیم های آسیایی ترسناک به نظر می رسید اما حالا این کابوس به حقیقت پیوسته و النصر با زوج رونالدو و ابوبکر کامرونی به مدعی شماره 1 قهرمانی در لیگ داخلی عربسان و لیگ قهرمانان آسیا تبدیل شده است.

عکس خانه رونالدو در عربستان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید