کد خبر:18131
پ

رسمی | باشگاه استقلال برنامه فوتبال برتر را تحریم کرد

باشگاه استقلال با صدور بیانیه ای ضمن انتقاد از عملکرد صدا و سیما، اعلام کرد که تا زمانیکه این سازمان نسبت به رویکرد خود روشنگری نکند، هیچ مقام، مسئول، مربی یا بازیکنی از این تیم در برنامه فوتبال برتر شرکت نخواهد کرد. پیام باشگاه استقلال به میثاقی: یا یحیی دلال است یا رسول پناه دروغگو! […]

بنر جام جهانی اپلیکیشن بتاکاپ

باشگاه استقلال با صدور بیانیه ای ضمن انتقاد از عملکرد صدا و سیما، اعلام کرد که تا زمانیکه این سازمان نسبت به رویکرد خود روشنگری نکند، هیچ مقام، مسئول، مربی یا بازیکنی از این تیم در برنامه فوتبال برتر شرکت نخواهد کرد.

پیام باشگاه استقلال به میثاقی: یا یحیی دلال است یا رسول پناه دروغگو! شفاف سازی کن!

 

رسمی | باشگاه استقلال برنامه فوتبال برتر را تحریم کرد

 رسمی | باشگاه استقلال برنامه فوتبال برتر را تحریم کرد

در این بیانیه که با تیتر «روشنگری یا یکسو نگری؟» منتشر شده، آمده است که در برنامه فوتبال برتر مشکلات درون خانوادگی استقلال به نمایش گذاشته شده ولی در مورد دیگر تیم ها این کار صورت نمی گیرد. در این بیانیه آمده است:

“روشنگری و آگاهی‌بخشی، یکی از اصلی‌ترین رسالت‌های رسانه ملی است. وظیفه‌ای مهم که به “مخاطب” خود این فرصت را می‌دهد تا از جزئیات رویدادها باخبر شود. مطمئنا عمل به این وظیفه مهم در فضای حرفه‌ای لیگ فوتبال، که بخش عمده‌ای از هزینه‌های جاری آن از بیت‌المال تامین می‌شود، این روزها باید با جدیت و دقت بیشتری دنبال شود.

رسانه ملی باید ضمن تلاش برای داشتن نگاه موشکافانه، به متن و حاشیه‌های فوتبال حرفه‌ای دقتی مضاعف کند که خود دچار حاشیه نشده یا به حواشی دامن نزند!

برای پرهیز از این “آفت”، که می‌تواند یک یا چند باشگاه را با چالش‌های جدی روبه‌رو کند، رسانه ملی در حوزه ورزش، باید رفتاری عدالت‌محورانه و به‌دور از علقه‌های رنگی، در قامت چتری به‌وسعت تمام رنگ‌ها داشته باشد.

اگر برنامه “فوتبال برتر” این مهم را رسالت خود می‌داند و در راستای روشنگری، عدالت‌محوری و رفع نگرانی‌های هواداران، اختلافات درون خانوادگی باشگاه استقلال را به صحنه سیمای ملی می‌کشاند، انتظار می‌رود در راستای رفع دغدغه هواداران همه تیم‌ها و برای تبرئه خود از اتهام حاشیه‌سازی برای استقلال، به مشکلات مدیریتی تیم‌های دیگر نیز ورود کرده و برای صیانت از “قلم”، حفاظت از “کلام” و حراست از “تصویر” شفاف‌سازی کند.

لذا برای حرمت‌گذاردن به هواداران آبی دل و نیز باتوجه به عدم مشاهده رفتاری توام با عدالت در مواجهه با همه تیم‌ها در هفته‌های اخیر، اعضای هیئت مدیره، مدیرعامل، نفرات کادر فنی و بازیکنان این باشگاه تا زمانی که این “روشنگری” تنها رنگ و بوی “یکسو نگری” دارد، در برنامه فوتبال برتر شرکت نخواهند کرد و هر زمانی این احساس تبعیض رفع شود، باشگاه بزرگ استقلال همچون گذشته آمادگی دارد از طریق این برنامه و دیگر تریبون‌ها، با هواداران و عاشقان فوتبال گفت‌وگو کند.”

دیدگاه کاربران 3 دیدگاه
  • SS 22 ژانویه 2021 / 11:04 ب.ظ

    دم شما گرم هر چند کمی تاخیر داشتید، این آقا خیلی وقته که برنامه اش به تریبون و حمایت از یک تیمه خاص تبدیل شده.

  • ابی 22 ژانویه 2021 / 8:43 ب.ظ

    بهتر که تحریم کرد دست استقلال درد نکنه این میثاقی کوتوله سر هند امیری یه جوری با برهآنی شاخ به شاخ شد انگاری قاتله بروسلیه بعد همش استقلالی دعوت میکنه میان واسه استقلال حاشیه درست می کنن و شفاف سازی می کنن ولی پرسپولیسی دعوت می کنه میان واسه استقلالی ها کری های سخیف میخونن یا تیکه و تعنه بزنن یا توهین میکنن متاسفم واسه فوتبال برتر رنگی راستی دعوت رسول پناه چیشد؟؟؟

  • بی نام 22 ژانویه 2021 / 7:39 ب.ظ

    ورزش ۳ راهم تحریم کنه عالیه.باید بفهمن در این مملکت ۱۵ تیم دیگر وجود دارند.ورزش ۳ یک اوت به ضرر پرسپولیس میشه از ۱۰۰ زاویه عکس میگذاره ولی گل افساید عباس زاده که یک قدم جلوتر از مدافع استقلال بود هیچی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید