کد خبر:3526
پ

ردپای پسر وزیر ورزش و حسین قدوسی در قرارداد آتیه پرداز با پرسپولیس

مهدی رستم پور در آخرین یادداشت خود در خصوص اتفاقات حول باشگاه پرسپولیس و دخالت آقازاده وزیر ورزش در عقد قرارداد با اتیه پرداز مطالب جنجالی و مهمی را مطرح کرده است که در ادامه می خوانید.   قرار بود امروز پرسپولیس ۵ میلیارد تومان از «آتیه داده پرداز» دریافت کند اما فقط دو میلیارد […]

مهدی رستم پور در آخرین یادداشت خود در خصوص اتفاقات حول باشگاه پرسپولیس و دخالت آقازاده وزیر ورزش در عقد قرارداد با اتیه پرداز مطالب جنجالی و مهمی را مطرح کرده است که در ادامه می خوانید.

 

قرار بود امروز پرسپولیس ۵ میلیارد تومان از «آتیه داده پرداز» دریافت کند اما فقط دو میلیارد و ۱۰۰ میلیون واریز شده و بقیه‌اش را برای مالیات و بیمه کم کرده‌اند.
شرکتی که تحت واسطه‌گری پسر وزیر ورزش، با قراردادی یکسویه که حتی برای ویلیام ناکس دارسی قفل است، پرسپولیس را به تصرف خود درآورده.

در این بین مهرداد میناوند هم با دریافت مبلغی هنگفت و جذب سایر پیشکسوتان برای تبلیغ منافع آتیه داده پرداز، عملاً در برابر حق و حقوق پرسپولیس ایستاده.
اوضاع عجیبی است. در یکی از پست‌های اینستاگرام پرسپولیس، میناوند دارد پژوی شیادان هشتگ مدیا را قیمت می‌کند و می‌پرسد: «عجب رنگیه آقا فروشیه؟»

امیر و امید جلیلوند و داود سالاریان پرسپولیس را غصب کرده‌اند. رضا یلوه معاونت اقتصادی باشگاه نیز نوچه آنهاست.
اینستاگرام پرسپولیس در اختیار آتیه است و توسط رضا خدادادی سردبیر گل، علی خلیفه سردبیر اخراجی فارس نیوز، مجتبی نورعلی خبرنگار سابق فارس نیوز اداره می‌شود.
آنها به اتفاق حسین قدوسی (که مثلاً با انصاری‌فرد رفته بود) به عنوان بازوهای رسانه‌ای آتیه در دفتر شیراز شمالی این موسسه مستقر شده‌اند.

طبیعی است که رسول‌پناه و هیات مدیره پرسپولیس به عنوان دست‌نشاندگان وزیر، جرات دفاع از حقوق باشگاه را نداشته باشند.
پرونده قضایی علی سلطانی‌فر توسط بیژن قاسم‌زاده مختومه شد. چرا پس از بازداشت و برکناری قاسم‌زاده، قضات جایگزین پرونده‌ پسر سلطانی‌فر را بررسی نمی‌کنند؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید