کد خبر:30428
پ

رایان تفضلی و جعفر سلمانی به استقلال می آیند

رییس هیات مدیره استقلال در این خصوص گفت: «در صورت تامین منابع مالی لازم نسبت به جذب ۲ بازیکن اقدام خواهیم کرد. اسامی ۲ بازیکن خارجی به محض نهایی شدن قراردادشان طی چند روز آتی به طور رسمی اعلام می‌شود و امیدوارم با اضافه شدن این ۲ بازیکن فصل جدید با شروع پیروزی‌های متعدد و […]

رییس هیات مدیره استقلال در این خصوص گفت: «در صورت تامین منابع مالی لازم نسبت به جذب ۲ بازیکن اقدام خواهیم کرد. اسامی ۲ بازیکن خارجی به محض نهایی شدن قراردادشان طی چند روز آتی به طور رسمی اعلام می‌شود و امیدوارم با اضافه شدن این ۲ بازیکن فصل جدید با شروع پیروزی‌های متعدد و قهرمانی استقلال به پایان برسد.»

 

لیست خرید استقلال 1400

 

رایان تفضلی و جعفر سلمانی به استقلال می آیند

رایان تفضلی و جعفر سلمانی به استقلال می آیند

این در شرایطی است که فرهاد مجیدی نام هیچ بازیکن خارجی ای را به مدیران باشگاه برای جذب در نقل و انتقالات ارائه نکرده و منظور ملکیان هم دو بازیکن ایرانی شاغل در انگلیس و پرتغال است.

بر اساس پیگیری های خبرنگار ما مجیدی در لیست بازیکنانش نام رایان تفضلی مدافع بلند قامت ایرانی- انگلیسی را ارائه کرده است. این بازیکن که در تیم ‌وایکمپ واندررز در دسته اول انگلیس توپ می زند از مدت ها قبل بحث حضورش در تیم ملی ایران هم مطرح بوده اما تاکنون چنین اتفاقی رخ نداده است. از طرفی گفته می شود مجیدی خواهان جذب او شده و باید دید مدیران باشگاه چطور در این خصوص اقدام می کنند.

دیگر بازیکن ایرانی که در لیگ پرتغال توپ می زند و مجیدی او را می خواهد، جعفر سلمانی است. وینگر چپ سابق صنعت نفت آبادان از حدود یکسال قبل پیراهن پورتیموننزه پرتغال را می پوشد و بازیکنی که ملکیان گفته در پرتغال توپ می زند و مجیدی او را می خواهد سلمانی است.

حال باید دید در روزهای پرالتهاب نقل و انتقالات استقلال آیا این دو بازیکن توسط باشگاه استقلال راضی به حضور در این تیم خواهند شد یا خیر.

منبع
ورزش 3

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید