کد خبر:35760
پ

رافائل سیلوا مشکل آئین نامه ای برای پیوستن به استقلال ندارد + سند

بر خلاف جریان سازی برخی رسانه ها، بازیکن برزیلی جدید استقلال که مدافع با کیفیتی به نظر می رسد، مشکلی برای همراه آبی پوشان تهرانی ندارد. رافائل سیلوا مشکل آئین نامه ای برای پیوستن به استقلال ندارد + سند 🔹 الفیصلی عربستان آخرین باشگاهی است که رافائل سیلوا با پیراهن این تیم به میدان رفته […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

بر خلاف جریان سازی برخی رسانه ها، بازیکن برزیلی جدید استقلال که مدافع با کیفیتی به نظر می رسد، مشکلی برای همراه آبی پوشان تهرانی ندارد.

رافائل سیلوا مشکل آئین نامه ای برای پیوستن به استقلال ندارد + سند

رافائل سیلوا مشکل آئین نامه ای برای پیوستن به استقلال ندارد + سند

🔹 الفیصلی عربستان آخرین باشگاهی است که رافائل سیلوا با پیراهن این تیم به میدان رفته است. در واقع این بازیکن از فصل ۲۰۱۹ – ۲۰۲۰ تاکنون به مدت دو فصل و نیم پیراهن این تیم را بر تن کرده است. این تیم عربستانی در فصل ۲۰۱۹ – ۲۰۲۰ توانست با ایستادن در رتبه پنجم جدول رده بندی، فصل را به پایان برساند. ضمن اینکه این تیم فصل قبل توانست با پیروزی برابر التعاون، عنوان قهرمانی جام حذفی را از آن خود کند.

🔹 رافائل داسیلوا در فصل ۲۰۱۹ – ۲۰۲۰ توانست در ۲۸ دیدار از لیگ حرفه ای عربستان و در فصل ۲۰۲۰ – ۲۰۲۱ نیز در ۲۶ مسابقه به میدان برود. این بازیکن در فصل جاری لیگ عربستان نیز که هنوز در جریان است، تا پایان هفته هجدهم تحت قرارداد الفیصلی بود و در ۱۳ بازی برای تیمش به میدان رفت.

🔹 بدین ترتیب رافائل داسیلوا شروط داشتن حداقل هشت دیدار برای الفیصلی در دو فصل قبل و حضور این تیم در میان ۶ تیم نخست لیگ حرفه ای عربستان را داراست و از این بابت مانعی برای ثبت قرارداد او و استقلال وجود ندارد.

 

اگرچه هنوز مشخص نیست باشگاه استقلال چطور قصد دارد با سومین بازیکن جدید خود در نیم فصل قرارداد امضا کند چرا که سازمان لیگ تنها مجوز حضور دو بازیکن به تیمهای بدهکار داده است و در صورت اراده برای جذب این بازیکن احتمالاً می بایست بدهی های این باشگاه صاف شده باشد که بتواند قرارداد این بازیکن به ثبت برسد.

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • بی نام 14 اسفند 1400 / 9:12 قبل از ظهر

    پرسپولیس سومی را ثبت کرد استقلالم میکنه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید