کد خبر:13359
پ

رئیس فراکسیون ورزش: از نام فرهاد مجیدی در ماجرای ارز دولتی سوء استفاده شد

فروردین رئیس فراکسیون ورزش در اظهار نظری جالب مدعی شد در موضوع ارز دولتی از نام فرهاد مجیدی سو استفاده شده است و پیشنهاد کرد مجیدی پرونده را دنبال نکند.     رئیس فراکسیون ورزش: از نام فرهاد مجیدی در ماجرای ارز دولتی سوء استفاده شد من با امیرآبادی فراهانی صحبت کردم و درباره موضوع […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

فروردین رئیس فراکسیون ورزش در اظهار نظری جالب مدعی شد در موضوع ارز دولتی از نام فرهاد مجیدی سو استفاده شده است و پیشنهاد کرد مجیدی پرونده را دنبال نکند.

 

 

رئیس فراکسیون ورزش: از نام فرهاد مجیدی در ماجرای ارز دولتی سوء استفاده شد

من با امیرآبادی فراهانی صحبت کردم و درباره موضوع مطرح شده شخص فرهاد مجیدی مدنظر نیست، وقتی موضوعی در بحث مبارزه با فساد به ویژه در بحث فساد مطرح می‌شود این است نباید اجازه بدهیم با توجه به نفوذی که افراد در جایگاه‌های مختلف دارند بخواهند از رانت استفاده کنند یا امتیازی بگیرند به پاکی مجیدی ایمان داریم و هیچ نقطه تاریکی در پرونده دوران بازیگری و مربی‌گری وی دیده نمی‌شود.

?درباره موضوع مطرح شده هم باید گفت امیرآبادی بدون سند حرف نزده و اعتقاد دارم برخی افراد سودجو از برندها و سرمایه‌های انسانی که در ورزش وجود دارد سوء استفاده می‌کنند امثال مجیدی هم باید مراقب باشند تا خودشان هزینه نشوند زیرا امکان دارد به شناسنامه‌ای که برای خود درست کرده‌اند آسیب وارد شود. پیشنهاد می‌کنم وی موضوع را دنبال نکند زیرا قطعا نماینده مجلس بدون سند حرف نمی‌زند.

?قطعا خود مجیدی در این موضوع نبوده من خودم اسناد را رؤیت کرده‌ام و افرادی از نام وی سوء استفاده کرده‌‌اند.مجیدی هیچ کمبود و نیازی برای وارد شدن به این فضا ندارد اما یک شرکت یا شرکت‌هایی از وی خواسته‌اند بازدیدهایی داشته باشد و مکاتباتی با یک وزارتخانه داشته باشد که سبب شده رد پای مجیدی در این پرونده دیده شود باز هم تأکید می‌کنم به پاکی این فرد ایمان داریم اما نباید با آبروی و اعتبار مجیدی بازی شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید