کد خبر:38621
پ

ذوب آهن شکایت از خرید جدید پرسپولیس را به فیفا برد

▪️سینا اسدبیگی هافبک فصل گذشته تیم فوتبال ذوب‌آهن چهارشنبه هفته گذشته با عقد قراردادی رسمی به پرسپولیس پیوست، موضوعی که به شدت مورد انتقاد مسئولان باشگاه ذوب‌آهن قرار گرفت و این باشگاه مدعی شد هافبک جدید سرخپوشان با این باشگاه قرارداد داخلی امضا کرده است. ▪️اسدبیگی که مدتی در تمرینات پیش فصل ذوب‌آهن حضور داشت، […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

▪️سینا اسدبیگی هافبک فصل گذشته تیم فوتبال ذوب‌آهن چهارشنبه هفته گذشته با عقد قراردادی رسمی به پرسپولیس پیوست، موضوعی که به شدت مورد انتقاد مسئولان باشگاه ذوب‌آهن قرار گرفت و این باشگاه مدعی شد هافبک جدید سرخپوشان با این باشگاه قرارداد داخلی امضا کرده است.

▪️اسدبیگی که مدتی در تمرینات پیش فصل ذوب‌آهن حضور داشت، ظاهراً پس از توافقی که مدیر برنامه‌هایش با مسئولان باشگاه ذوب‌آهن داشته قراردادی که از طریق «واتساب» برای او ارسال شده بود را امضا و عکس این قرارداد را به باشگاه ارسال کرده است،‌ اما پس از چند روز قرارداد جدیدی با باشگاه پرسپولیس به امضا رساند. گفته می‌شود دلیل اسدبیگی برای عقد قرارداد جدید با پرسپولیس عدم واریز مبلغ مورد توافق در تاریخ تعیین شده برای فصل جدید بوده است.

▪️باشگاه ذوب‌آهن اعلام کرده از اسدبیگی به کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال شکایت خواهد کرد اما هنوز اقدامی رسمی از سوی باشگاه اصفهانی انجام نشده و این باشگاه در حال استعلام از مراجع مربوطه است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید