کد خبر:11643
پ

دو پدیده مخفی پرسپولیس در لیگ بیستم | رونمایی از اسلحه پنهان یحیی

با نزدیک شدن به شروع لیگ بیستم هیجان هواداران تیم ها برای دیدن بازیکنان جدید تیم محبوب خود بیشتر شده است؛ یکی از تیمهایی که بسیاری از چشمها را به خود خیره کرده پرسپولیس است.     نیم بوت پائیزه شیک لژدار ست کیف و کفش ارزان کفش ساقدار مردانه   دو پدیده مخفی پرسپولیس […]

با نزدیک شدن به شروع لیگ بیستم هیجان هواداران تیم ها برای دیدن بازیکنان جدید تیم محبوب خود بیشتر شده است؛ یکی از تیمهایی که بسیاری از چشمها را به خود خیره کرده پرسپولیس است.

 

 

نیم بوت پائیزه شیک لژدار

ست کیف و کفش ارزان

کفش ساقدار مردانه

 

دو پدیده مخفی پرسپولیس در لیگ بیستم | رونمایی از اسلحه پنهان یحیی

دو پدیده مخفی پرسپولیس در لیگ بیستم | رونمایی از اسلحه پنهان یحیی

پرسپولیس که به واسطه از دست دادن چند ستاره تاثیرگذار خود از جمله شجاع خلیل زاده، علی علیپور، بیرانوند، مهدی ترابی و جدایی چند بازیکن دیگر از جمله نادری و انصاری فصلی متفاوت با آنچه در 4 سال اخیر تجربه کرده را آغاز خواهد کرد در بازیهای دوستانه پیش فصل نشان داده که امید چندانی به خط دفاع این تیم بدون حضور عناصر دفاعی اصلی دفاعش در فصول گذشته نیست چرا که آنها به طور میانگین در بازیهایی که برگزار کردند 1.3 گل در هر بازی دریافت کردند که آمار خوبی برای تیمی که به سختی دروازه ش باز می شد محسوب نمی شود.

 

اما نقطه برتری و قوت پرسپولیس مدل 99/1400 احتمالاً رونمایی از ستاره های جدید در این تیم است که هیچکس حسابی روی آنها باز نکرده است. با پیوستن محمد شریفی به پرسپولیس از او و علی شجاعی به عنوان دو پدیده پرسپولیس و حتی لیگ بیستم یاد می شود که قادرند همه معادلات را به هم بزنند. به طوری که هیچکس حتی به فکر جدایی چند ستاره پرسپولیس در فصل گذشته نیفتد.

 

علی شجاعی با قابلیت بازی در دو پست هافبک چپ و دفاع چپ و محمد شریفی با قابلیت بازی در پست هافبک میانی در فصل بیستم احتمالاً حرفهای زیادی برای گفتن خواهند داشت.

 

حال باید منتظر ماند و دید کاپیتان سابق تیم ملی امید که اتفاقاً بوشهری هم هست (همشهریمهدی طارمی) می تواند در میانه میدان پرسپولیس بزرگی کند یا خیر؟ سبک بازی محمد شریفی و استایل فیزیکی او شباهت زیادی به محمد نوری هافبک پیشین پرسپولیس که اتفاقاً با شریفی هم پست هست، دارد و سبک بازی علی شجاعی نیز شباهت زیادی به نوع بازی داریوش شجاعیان بازیکن استقلال دارد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید