کد خبر:46066
پ

درویش سورپرایز گل محمدی مقابل النصر را لو داد | جنگ مدیرعامل و سرمربی پرسپولیس علنی شد

در حالی که ارتش سایبری قرمز در هفته های اخیر سعی بر بولد کردن اختلاف بین جواد نکونام و علی خطیر برای تزریق حشیه به استقلال داشته اند، ظاهراً روابط بین گل محمدی و درویش خراب تر از آنی هست که بتوان بر روی ان سرپوش گذاشت. درویش سورپرایز گل محمدی مقابل النصر را لو […]

در حالی که ارتش سایبری قرمز در هفته های اخیر سعی بر بولد کردن اختلاف بین جواد نکونام و علی خطیر برای تزریق حشیه به استقلال داشته اند، ظاهراً روابط بین گل محمدی و درویش خراب تر از آنی هست که بتوان بر روی ان سرپوش گذاشت.

درویش سورپرایز گل محمدی مقابل النصر را لو داد | جنگ مدیرعامل و سرمربی پرسپولیس علنی شد

درویش سورپرایز گل محمدی مقابل النصر را لو داد | جنگ مدیرعامل و سرمربی پرسپولیس علنی شد

پس از جنگ پنهان مدیرعامل پرسپولیس و سرمربی این تیم در خصوص جذب مهاجم خارجی و عدم جذب کایسدو به بهانه فحاشی علیه همسر او در پیج اینستاگرامش، اینبار جنگ طرفین با جذب بدون هماهنگی نبیل باهویی علنی شد. به طوری که گل محمدی برای اجتناب از به هم ریختن جو رونی اردوی تیمش مصاحبه در این خصوص را به بعد از بازی این تیم مقابل النصر موکول کرد. مصاحبه ای که از هم اکنون پیش بینی می شود کوبنده و توفنده علیه مدیریت پرسپولیس خواهد بود تا پیکان انتقادات از شکست احتمالی پرسپولیس مقابل النصر از کادر فنی به سمت مدیریت این باشگاه بچرخد.

اما زورآزمایی گل محمدی و درویش به همین مورد ختم نمی شود. در حالی که کادر فنی پرسپولیس با هماهنگی بیرانوند و انتشار استوری های فریبنده قصد داشتند تا آنالیزورهای النصر را نسبت به بازی نکردن بیرانوند مجاب کنند، درویش با حضور در برنامه فوتبال برتر علناً سورپریز کادر فنی پرسپولیس مقبل النصر یعنی بازی کردن بیرانوند را لو داد تا استوری های فریبنده بیرانوند مبنی بر بازی نکردنش مقابل النصر هم نتواند النصری ها را برای انتخاب تاکتیک مقابله با پرسپولیس گمراه کند.
همگان می دانند بیرانوند علاوه بر نقش محوری در جمع کردن توپ های عقب زمین و شکستن پرس حریف، مهره روحی روانی بزرگی برای قرمزها محسوب می شود و بود و نبود او در هر مسابقه ای تاثیر زیادی در کیفیت بازی و اعتماد به نفس بازیکنان پرسپولیس می گذارد.

گفته می شود درویش از پرسپولیس رفتنی است و اقدامات او در جهت سنگ اندازی در مسیر موفقیت گل محمدی در همین راستا ارزیابی می شود.

کلیدواژه : پرسپولیس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید