کد خبر:17732
پ

درخشش بیرانوند در بازی آنتوروپ و خنک | بیرو پنالتی داد

در چارچوب دیدارهای هفته بیست‌و‌یکم لیگ برتر فوتبال بلژیک موسوم به ژوپیلر لیگ، امشب (یکشنبه) تیم فوتبال آنتورپ که علیرضا بیرانوند از دروازه‌اش محافظت می‌کند، موفق شد میزبان خود تیم خنت را با نتیجه یک بر صفر شکست دهد. در این بازی بیرانوند اگر در دقیقه ۵۱ مرتکب یک خطای پنالتی شد و بابت آن […]

بنر جام جهانی اپلیکیشن بتاکاپ

در چارچوب دیدارهای هفته بیست‌و‌یکم لیگ برتر فوتبال بلژیک موسوم به ژوپیلر لیگ، امشب (یکشنبه) تیم فوتبال آنتورپ که علیرضا بیرانوند از دروازه‌اش محافظت می‌کند، موفق شد میزبان خود تیم خنت را با نتیجه یک بر صفر شکست دهد.

در این بازی بیرانوند اگر در دقیقه ۵۱ مرتکب یک خطای پنالتی شد و بابت آن هم یک کارت زرد گرفت، اما در چند موقعیت دیگر با واکنش‌های خود مانع فروپاشی دروازه تیم میهمان شد. ضمن اینکه پنالتی که او به حریف تقدیم کرد هم توسط کومس به هدر رفت و تیر دروازه مانع باز شدن دروازه‌‌‌اش شد.

در ادامه این مسابقه، مارتین اونگلا در دقیقه ۵۳ تنها گل بازی را برای آنتورپ به ثمر رساند تا این تیم با کسب دهمین پیروزی‌اش ۳۴ امتیازی شود و با صعود به رده سوم جدول فاصله خود را با خنک رده دومی به چهار امتیاز کاهش داد. تیم کلوب بروژ نیز با ۴۲ امتیاز صدرنشین است.

کلیدواژه : علیرضا بیرانوند

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید