کد خبر:34134
پ

داریوش مصطفوی: سندسازی پرسپولیس برای AFC محرز است/ فقط منتظر دفاعیه هستند

با گذشت هر ساعت خبر حدف تیم های ایرانی از لیگ قهرمانان آسیا، اخبار جدیدتری از فساد سازمان یافته در بدنه فوتبال ایران از وزارت گرزش تا فدراسیون فوتبال و به طور خاص باشگاه پرسپولیس در خصوص سندسازی جعلی منتشر می شود. داریوش مصطفوی: سندسازی پرسپولیس برای AFC محرز است/ فقط منتظر دفاعیه هستند صبح […]

با گذشت هر ساعت خبر حدف تیم های ایرانی از لیگ قهرمانان آسیا، اخبار جدیدتری از فساد سازمان یافته در بدنه فوتبال ایران از وزارت گرزش تا فدراسیون فوتبال و به طور خاص باشگاه پرسپولیس در خصوص سندسازی جعلی منتشر می شود.

داریوش مصطفوی: سندسازی پرسپولیس برای AFC محرز است/ فقط منتظر دفاعیه هستند

داریوش مصطفوی: سندسازی پرسپولیس برای AFC محرز است/ فقط منتظر دفاعیه هستند

صبح امروز داریوش مصطفوی با حضور در یک برنلمه تلویزیونی مدعی شد کنفدراسبون فوتبال آسیا به طور خاص از باشگاه پرسپولیس به دلیل ارائه اسناد جعلی و نادرست شکایت کرده است و به دلیل مشارکت فدراسیون فوتبال در ارائه این تسناد، تنها منتظر پاسخ فدراسیون فوتبال در پرونده ارائه گزارش های جعلی مبنی بر تسویه حساب باشگاه پرسپولیس و طلبکارانش است.

 

مصطفوی خاطرنشان کرد که afc متوجه بدهکار بودن پرسپولیس و عدم پرداخت مطالبات کالدرون و خواکین قبل از موعد مقرر شده و این در حالیست که اسناد ارائه شده توسط این باشگاه، خبر از تسویه حساب با طلبکاران می داد و امروز کنفدراسیون فوتبال آسیا می خواهد بداند آیا فدراسیون فوتبال ایران در ارائه این اسناد جعلی دست داشته یا خیر تا جریمه متناسب با آن را برای فوتبال ایران در نظر بگیرد.

با این حساب حذف تیم پرسپولیس از آسیا قطعی به نظر می رسد و تیمهای دیگر نیز شانس زیادی برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا ندارند. اگرچه موضوع حذف تیمی استقلال با پرسپولیس یکسان نیست اما با توجه به محال بودن حل مشکل مالکیت مشترک دو تیم تا دوشنبه، این تیم را هم در آستانه حذف قرار داده است.

 

رسول پناه کدهایی داده بود

هر چه که هست باید منتظر یک انفجار خبری حول باشگاه پرسپولیس باشیم چرا که پیشتر نیز مهدی رسول پناه کدهایی مبنی بر  رفع و رجوع مشکل پرسپولیس توسط فدراسیون و وزارت ورزش در ثبت قرارداد بازیکنان پرسپولیس قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات در فصل گذشته داده بود. موضوعی که به واسطه صدور حکم قطعی بدهی پرسپولیس به النصر مورد اعتراض باشگاه عربستانی قرار گرفت و احتمالا با افشای حقیقت توسط afc، منجر به صدور حکمی غیرمنتظره توسط CAS  خواهد شد.

 

خطر پرونده النصر جدی تر شد

در  صورت احراز تخلف صورت گرفته در ثبت قرارداد بازیکنان پرسپولیس در فصل گذشته، نه تنها جریمه 3 میلیون دلاری در انتظار سرخ ها خواهد بود بلکه پاداش فینالیست شدن پرسپولیس نیز برای همیشه بلکه خواهد شد و به نوعی این تیم در خطر ورشکستگی مالی قرار خواهد گرفت. محرومیت از حضور در لیگ قهرمانان آسیا و سقوط به دسته پایینتر نیز از جمله موارد تنبیهی خواهند بود که ممکن است با توجه به ابعاد مختلف پرونده به سراغ پرسپولیس بیاید. از این گذشته با توجه به مشارکت فدراسیون فوتبال در تخلفات احتمالی، تعلیق و جریمه فدراسیون فوتبال نیز در احکام احتمالی دیده خواهد شد. تعلیقی که ممکن تست به قیمت تز دست رفتن جام جهانی برای فوتبال ایران تملم شود چرا که afc  و فیفا به شدن با فساد سازمان یافته در ساختار و تشکیلات فوتبال مبارزه می کنند و تنبیهات سختی برای این موارد در نظر می گیرند.

از گوشه و کنار شنیده می شود علت تاخیر چندباره صدور رای نهایی cas  در اینباره، تکمیل نشدن بررسی ها در خصوص تخلفات صورت گرفته بوده و به نظر می رسد، با تکمیل تحقیقات در این زمینه به زودی شاهد صدور حکمی غیرمنتظره برای فوتبال ایران باشیم.

 

 

دیدگاه کاربران 2 دیدگاه
  • علی 26 دسامبر 2021 / 9:11 ق.ظ

    دست خدا داره کار خودشو انجام میده . واقعا تیم پیروزی رو باید جعلپلیس بدانیم . کجایی وزیرک سابق بیشعور سلطلنیخر ترمیناتور ورزش ایران که ورزش ایرانو نابود کردی و خون به دل 40 میلیون استقلالی کردی .ولی حقیقت از پشت پرده به اراده خداوند در حال اشکارشدنه . رسوایی و فضاحت های دولت بی لیاقت و ناپاک حسن فریدون دزد در حال آشکار شدنه . پرونده صدها میلیاردی ویلموتس ، تقلب و جعل جعلپولیس که بدون حمایت مافیا ابدا لیاقت قهرمانی نداشت و جریمه سنگین سه میلیون دلاری ( حدود 100 میایارد تومان )، سقوط به دسته سه ، گرفتن جامای اسنپی و پلاستیکی ، محرومیت از آسیا به مدت 5 سال . وای عقده حقارت لنگپلیس کیسه برای اسیا میشه 70 ساله خخخخخخخخخ

  • دستپاچه 26 دسامبر 2021 / 12:17 ق.ظ

    خدا از دهنتون بشنوه … چه روزی بشه … یعنی می شه؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید