کد خبر:21720
پ

خوشحالی زاید الوصف شهریار مغانلو در تمرینات پرسپولیس + عکس

شهریار مغانلو که از حضور در پرسپولیس راضی به نظر می رسد نسبت به برخی حواشی و شایعات واکنش نشان داد.   خوشحالی زاید الوصف شهریار مغانلو در تمرینات پرسپولیس + عکس جو پرسپولیس واقعا فوق‌العاده بود و این تیم بازیکنان بزرگی دارد. من واقعا خوشحال بودم و از اینکه این تیم را انتخاب کردم […]

شهریار مغانلو که از حضور در پرسپولیس راضی به نظر می رسد نسبت به برخی حواشی و شایعات واکنش نشان داد.

 

خوشحالی زاید الوصف شهریار مغانلو در تمرینات پرسپولیس + عکس

خوشحالی زاید الوصف شهریار مغانلو در تمرینات پرسپولیس + عکس

جو پرسپولیس واقعا فوق‌العاده بود و این تیم بازیکنان بزرگی دارد. من واقعا خوشحال بودم و از اینکه این تیم را انتخاب کردم احساس خوبی دارم. من تا حالا چنین جوی را تجربه نکرده بودم و اولین جلسه تمرینی با پرسپولیس واقعا به من حال داد. همه‌چیز خوب بود و امیدوارم در این تیم روزهای خوبی را پشت‌سر بگذارم. برخورد همه خوب بود و باید از بازیکنان، کادر فنی و دیگر افراد تیم تشکر کنم. باز هم می‌گویم که از این انتخاب خوشحالم.

🔺من وقتی به محل تمرین رسیدم، دیدم که سیدجلال حسینی از همه زودتر آمده است. او به‌معنای واقعی یک بازیکن باشخصیت است. به‌نظرم حسینی در پرسپولیس یک لیدر واقعی است. من افتخار همبازی بودن با این بازیکن را نداشتم ولی حالا این افتخار نصیبم شده است.

🔺من همیشه در فوتبالم موفقیت تیم را به هر چیزی ترجیح می‌دهم. طبیعتا وقتی تیم موفق باشد عملکرد بازیکنان هم به چشم می‌آید. هر بازیکنی البته هدف‌های مهم خودش را دارد، من هم دوست دارم در پرسپولیس بهترین عملکرد را داشته باشم و درنهایت قهرمانی در لیگ برتر را با این تیم تجربه کنم. امیدوارم در پایان فصل پنجمین قهرمانی پیاپی در لیگ برتر را جشن بگیریم.

🔺دقیق در جریان امور نیستم ولی فکر کنم ITC رسیده است. من با علیپور صحبت کردم تا اجازه بگیرم. من در پیکان و سانتاکلارا هم شماره ۷۰را بر تن می‌کردم و این پیراهن برایم خوش‌یمن است. امیدوارم در پرسپولیس روزهای خوبی را تجربه کنم.

🔺چند روز پیش هم گفتم که برای پرسپولیس هیچ شرطی نگذاشتم و نمی‌دانم این اخبار از کجا آمد. در یک طرف این قضیه باشگاه سانتاکلارا قرار داشت که من سعی کردم با آنها صحبت کنم و بتوانم برای پرسپولیس بازی کنم اما برای باشگاه بزرگ پرسپولیس هیچ شرطی نگذاشتم.

🔺قرار بود پارسال با آقا یحیی کار کنم اما اتفاقاتی رخ داد و قسمت نشد اما الان خیلی خوشحالم و تمام سعی و تلاشم را می‌کنم که جواب اعتماد کادر فنی را بدهم. مطمئن باشید برای موفقیت در پرسپولیس چند برابر همیشه تلاش می‌کنم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید