کد خبر:31423
پ

خطر حذف استقلال، پرسپولیس و سپاهان از لیگ قهرمانان آسیا

▪️حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ فوتبال نامه‌ای را به باشگاه‌های سپاهان، استقلال و پرسپولیس درباره ارائه مدارک در CLAS به شرح زیر ارسال کرد.   خطر حذف استقلال، پرسپولیس و سپاهان از لیگ قهرمانان آسیا ▪️پیگیری‌های متعدد و ارائه توضـیحات و تذکرات لازم به مسـئولان مجوز حرفه‌ای آن باشـگاه و همچنین توضـیحات و تذکرات لازم […]

▪️حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ فوتبال نامه‌ای را به باشگاه‌های سپاهان، استقلال و پرسپولیس درباره ارائه مدارک در CLAS به شرح زیر ارسال کرد.

 

خطر حذف استقلال، پرسپولیس و سپاهان از لیگ قهرمانان آسیا

▪️پیگیری‌های متعدد و ارائه توضـیحات و تذکرات لازم به مسـئولان مجوز حرفه‌ای آن باشـگاه و همچنین توضـیحات و تذکرات لازم در جلسه 1400/7/3 با حضور اعضای استیناف و بدوی به مسـئولان مجوز حرفه‌ای آن باشگاه درباره بارگذاری و ارائه مستندات مربوطه در سیستم CLAS، متأسفانه تلاش‌های مسـئولان مجوز حرفه‌ای آن باشـگاه در این رابطه با توجه به اعلام نواقص و یادآوری‌های لازم کافی نبوده و همچنان مـدارک مربوطه در سیستم CLAS ناقص هستند.

▪️لازم به یادآوری است عدم تسریع آن باشگاه در ارائه مدارک می‌تواند منجر به مواردی شود که پیامدهای خوشایندی در صدور مجوز آن باشگاه نخواهد داشت. از آنجایی که رونـد ارائه مسـتندات مطابق با جدول زمان‌بندی اعلام شده در روزهای پایانی خود است، بر همین اساس به قید فوریت و متمرکز شدن نیروهای کافی در حداقل زمان باقیمانده ترتیبی اتخاذ شود تا از مشکلات آنی ممانعت به عمل آید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید