کد خبر:23717
پ

خشم هندی ها از پست جنجالی باشگاه پرسپولیس

پست آخر صفحه اینستاگرام پرسپولیس حاشیه‌ساز شد، جایی که یک متن عجیب روی آن نقش بسته و به جنگ‌های ایران – هند در دوره حکومت نادر شاه افشار اشاره می‌کند: «۲۸۳ سال پس از فتح هند توسط لشکر ایرانیان، حالا نوبت به جوانان ایرانی رسیده تا یک بار دیگر و این بار در آوردگاه دیگری […]

بنر جام جهانی اپلیکیشن بتاکاپ

پست آخر صفحه اینستاگرام پرسپولیس حاشیه‌ساز شد، جایی که یک متن عجیب روی آن نقش بسته و به جنگ‌های ایران – هند در دوره حکومت نادر شاه افشار اشاره می‌کند: «۲۸۳ سال پس از فتح هند توسط لشکر ایرانیان، حالا نوبت به جوانان ایرانی رسیده تا یک بار دیگر و این بار در آوردگاه دیگری دست به فتح‌الفتوح بزنند.» این پست البته یک روز بعد ویرایش شد. با این حال طرفداران فوتبال در هند واکنش بسیار تندی را به آن نشان دادند و البته هواداران پرسپولیس نیز به زبان فارسی و انگلیسی تلاش کردند که باشگاه پرسپولیس و خود را از این موضوع تبرئه کنند.

یکی صفحه‌های فوتبال هند نوشت: «اینستاگرام رسمی پرسپولیس به کل کشور ما بی‌احترامی کرده است. نتایج مهم نیستند؛ با احترام به گوآ، ما می‌دانیم که کیفیت و قدرت پرسپولیس بیشتر است اما این چه حرفی است که شما نوشته‌اید؟» در زیر این توییت، منشن‌های زیادی در نقد یا مخالفت با کپشن اینستاگرام پرسپولیسی‌ها دیده می‌شود.

برخی از توییت‌هایی که صفحات مربوط به طرفداران فوتبال هند منتشر کرده‌اند این ماجرا را شرم آور خوانده‌اند و برخی از آنها هم به دلیل قدرت زیاد تیم کریکت شان خواسته‌اند تا این تیم برابر پرسپولیس به میدان برود. یکی دیگر از کابران هندی نوشت: فدراسیون فوتبال هند بسیار ناکارآمد است و حتی نمی‌تواند پروازهای داخلی تیم‌ها را مدیریت کند. به نظر می‌رسد پرسپولیس انتظارات زیادی داشته است!

کلیدواژه : پرسپولیس

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • ناشناس 12 آوریل 2021 / 10:06 ق.ظ

    هندی ها برن همون فیلم هندی خودشون رو بسازن

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید