کد خبر:22134
پ

خروج امین قاسمی نژاد با عصبانیت از باشگاه استقلال

در حالی که از ساعت 16 امین قاسمی نژاد د جلسه برای مذاکره نهایی برای پیوستنش به استقلال در محل این باشگاه حضور پیدا کرده بود، دقایقی قبل او با حالتی عصبانی و بدون پاسخ دادن به سوال خبرنگاران محل باشگاه استقلال را ترک کرد. خروج امین قاسمی نژاد با عصبانیت از باشگاه استقلال مدیر […]

بنر جام جهانی اپلیکیشن بتاکاپ

در حالی که از ساعت 16 امین قاسمی نژاد د جلسه برای مذاکره نهایی برای پیوستنش به استقلال در محل این باشگاه حضور پیدا کرده بود، دقایقی قبل او با حالتی عصبانی و بدون پاسخ دادن به سوال خبرنگاران محل باشگاه استقلال را ترک کرد.

خروج امین قاسمی نژاد با عصبانیت از باشگاه استقلال

مدیر برنامه های قاسمی نژاد چند دقیقه ای با خبرنگاران صحبت کرد. او برای جلوگیری از بحث حقوقی صحبتهایش مدعی بود هیچ مذاکره ای با باشگاه استقلال انجام نداده اند و تنها برای چای خوردن به این محل آمده بودند! او در ادامه افزود مذاکره به معنای مطرح شدن مبلغ و  مدت زمان قرارداد و موارد دیگر است اما هنوز به این مسائل نرسیده اند چرا که تا امشب می بایست باشگاه استقلال رضایتنامه قاسمی نژاد را از مدیریت قبل و فعلی پدیده بگیرد تا در صورت صدور رضایتنامه او و استعلام های نهایی از فدراسیون فوتبال وی فردا استقلالی شود.

مدیر برنامه های قاسمی نژاد در انتها مدعی شد این انتقال فردا 100 درصد نهایی خواهد شد اما از حالت چهره عصبی و مضطرب  قاسمی نژاد مشخص بود که هنوز چیزی قطعی نیست و اگر مسئولین پدیده رضایت ندهند مجبور است یک نیم فصل بیرون بماند یا برای پدیده به میدان برود.

 

ظاهرا قاسمی نژاد و باشگاه استقلال استعلام لازم را از فدراسیون‌ نگرفته بودند و به همین دلیل امضای قرارداد به فردا موکول شد. در شرایط مشابه باشگاه پرسپولیس برای جذب فرجی این پروسه طولانی را پشت سر گذاشته بود

دیدگاه کاربران 3 دیدگاه
 • مهدی 15 مارس 2021 / 7:42 ب.ظ

  واقعا متاسفم برای مدیران استقلال و مادر فنی که دنبال یه بازیکن ۳۵ ساله هستند پول مفت ماشاالله

  • ناشناس 15 مارس 2021 / 9:22 ب.ظ

   لنگی

   • ناشناس 15 مارس 2021 / 10:06 ب.ظ

    کیسه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید