کد خبر:9653
پ

خبر خوش وکیل برانکو برای پرسپولیس: 2 روز مهلت اضافه

وکیل برانکو ایوانکویچ با اعلام اینکه دو روز دیگر نیز برای پرسپولیس صبر خواهد کرد، خبر خوشی به هواداران پرسپولیس داد که نگران پرداخت نشدن طلب برانکو تا ساعت 24 امشب بودند.    امروز مهلت باشگاه پرسپولیس برای پرداخت طلب برانکو  ایوانکوویچ به اتمام رسید. این در حالی است که مدیران باشگاه پرسپولیس طبق هماهنگی […]

وکیل برانکو ایوانکویچ با اعلام اینکه دو روز دیگر نیز برای پرسپولیس صبر خواهد کرد، خبر خوشی به هواداران پرسپولیس داد که نگران پرداخت نشدن طلب برانکو تا ساعت 24 امشب بودند.

 

 امروز مهلت باشگاه پرسپولیس برای پرداخت طلب برانکو  ایوانکوویچ به اتمام رسید.

این در حالی است که مدیران باشگاه پرسپولیس طبق هماهنگی با کارگزار در تلاش هستند با تامین منابع مالی برای پرداخت این طلب مطالبات سرمربی اسبق خود را پرداخت کنند.

دارو بوسیچ، وکیل برانکو در گفت و گو با خبرنگار فارس درباره به اتمام رسیدن مهلت پرسپولیس برای پرداخت طلب موکل خود اظهار داشت : امروز هم هیچ اتفاقی نیفتاده و من هیچ اطلاعاتی ندارم که پرسپولیس حتی یک یورو به حساب برانکو انتقال داده باشد.

وی افزود: البته من اطلاعی از تصمیم کمیته انضباطی فیفا ندارم و اگر تا دو روز آینده اتفاقی در این زمینه رخ ندهد، به فیفا نامه زده و خواستار اقدام فدراسیون جهانی می شویم.

وکیل برانکو ادامه داد: رفتار باشگاه متقلبانه و فریبنده بوده و آنها به دروغگویی خود ادامه می دهند. مدیران پرسپولیس ۳۰ روز برای پرداخت طلب برانکو فرصت خواستند اما در این زمان هم اتفاقی نیفتاد.

بوسیچ تصریح کرد: از رسانه های ایران فهمیدیم باشگاه پرسپولیس تا امروز فقط ۳۵۰ هزار دلار برای پرداخت آماده کرده است و یک دروغ دیگر از طرف مدیریت باشگاه به ما گفته شد‌

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید