کد خبر:13766
پ

خبر بد برای استقلال | ستاره استقلال بازی مقابل پیکان را از دست داد

فرشید اسماعیلی هافبک تیم استقلال به دلیل عدم آمادگی لازم در لیست آبی پوشان برای بازی روز سه شنبه در دسترس کادرفنی نخواهد بود.   خبر بد برای استقلال | فرشید اسماعیلی بازی مقابل پیکان را هم از دست داد اسماعیلی به دلیل مصدومیت بازی هفته سوم مقابل ماشین سازی را از دست داده بود […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

فرشید اسماعیلی هافبک تیم استقلال به دلیل عدم آمادگی لازم در لیست آبی پوشان برای بازی روز سه شنبه در دسترس کادرفنی نخواهد بود.

 

خبر بد برای استقلال | فرشید اسماعیلی بازی مقابل پیکان را هم از دست داد

خبر بد برای استقلال | فرشید اسماعیلی بازی مقابل پیکان را هم از دست داد

اسماعیلی به دلیل مصدومیت بازی هفته سوم مقابل ماشین سازی را از دست داده بود و از روز گذشته به تمرینات بازگشت اما آمادگی کافی برای بازی مقابل پیکان را نداشت تا در لیست قرار نگیرد.

این اتفاق در حالی برای استقلالی ها گران تمام خواهد شد که نبود یک هافبک خلاق و فانتزی مثل اسماعیلی در دو بازی اخیر این تیم به شدت آبی ها را اذیت کرده و میانه میدان این تیم فاقد خلاقیت لازم برای بازی سازی و خلق موقعیت برای مهاجمین تیم بوده است. حال باید منتظر ماند و دید محمود فکری که خودش نیز با حکم کمیته انضباطی محروم شده، چه بازیکنی را جایگزین فرشید اسماعیلی خواهد کرد. به نظر می رسد آمادگی داریوش شجاعیان در بازی مقابل ماشین سازی، فکری را به سمت استفاده از شجاعاین در پست فرشید اسماعیلی هدایت کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید