کد خبر:10320
پ

حکم پرونده تراکتور و رشید مظاهری صادر شد اما تایپ نشد

در حالی که  گفته می شود  رشید مظاهری دروازه بان استقلال در پرونده شکایت از باشگاه تراکتور برنده شده است، اما  این موضوع تکذیب شد. رضا جاودانی عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره این مطلب در گفت و گو با خبرنگار yjc اظهار کرد: من تعجب کردم که در فضای مجازی مطرح شد که رای رشید مظاهری صادر شده […]

در حالی که  گفته می شود  رشید مظاهری دروازه بان استقلال در پرونده شکایت از باشگاه تراکتور برنده شده است، اما  این موضوع تکذیب شد.

رضا جاودانی عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره این مطلب در گفت و گو با خبرنگار yjc اظهار کرد: من تعجب کردم که در فضای مجازی مطرح شد که رای رشید مظاهری صادر شده است.  طبق برنامه، جلسه ای روز گذشته در کمیته انضباطی داشتیم و تحقیقات پرونده مظاهری به پایان رسید و رای این پرونده هنوز نوشته نشده است.

او بیان کرد: زمانی که رای پرونده مظاهری نوشته شد به دبیر کل فدراسیون فوتبال ارائه می شود تا آن را را ابلاغ کند. همچنین اگر رای قابل تجدید نظر خواهی باشد، طرفین دعوا می توانند به کمیته استیناف اعتراض کنند، اما اگر این رای قطعی باشد امکان شکایت وجود ندارد.

همچنین یکی از مدیران باشگاه تراکتور اعلام کرد که رای پرونده رشید مظاهری به باشگاه ابلاغ نشده است تا در این باره صحبت کنیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید