کد خبر:31904
پ

حمله پیشکسوت پرسپولیس به گل محمدی: ضعیف ترین تیم 30 سال اخیر را دیدیم

مرتضی فنونی زاده پیشکسوت پرسپولیس پس از شکست پرسپولیس از الهلال به شدت از کادر فنی و برخی بازیکنان تیم انتقاد کرد.   حمله پیشکسوت پرسپولیس به گل محمدی: ضعیف ترین تیم 30 سال اخیر را دیدیم 🔺تیم فوتبال پرسپولیس در این بازی هیچ حرفی برای گفتن نداشت و الهلال مقتدرانه صعود کرد. پرسپولیس با […]

مرتضی فنونی زاده پیشکسوت پرسپولیس پس از شکست پرسپولیس از الهلال به شدت از کادر فنی و برخی بازیکنان تیم انتقاد کرد.

 

حمله پیشکسوت پرسپولیس به گل محمدی: ضعیف ترین تیم 30 سال اخیر را دیدیم

🔺تیم فوتبال پرسپولیس در این بازی هیچ حرفی برای گفتن نداشت و الهلال مقتدرانه صعود کرد. پرسپولیس با تیم الهلال بازی می‌کرد به منچستر یونایتد، الهلال در مرحله گروهی چهار گل از استقلال تاجیکستان خورده بود پس تیمی شکست‌‌ناپذیر نبود اما دست بسته کادر فنی پرسپولیس، جدا شدن بازیکنان تراز اول از این تیم و خستگی بازیکنان باعث شد شاهد چنین نمایش ضعیفی از پرسپولیس باشیم. فقط یک شوت آل‌کثیر به سمت دروازه الهلال زد.

🔺من اگر جای سرمربی باشگاه پرسپولیس بودم مهدی ترابی را در دقیقه 8 تعویض می‌کردم او خیلی بی‌تفاوت بازی می‌کرد. وحید امیری هم فوق‌العاده خسته بود. شاید بهتر بود امیری در دفاع راست بازی می‌کرد. اما از نیمکت نشینی مهدی عبدی در این بازی تعجب کردم.

🔺فوتبال بازی جوانمردانه است و بعد از باخت هم باید با حریف دست داد و این کار اشکالی ندارد اما اینکه حامد لک با لبی خندان با سالم الدوساری دست می‌دهد ناراحت‌ کننده است حداقل بازیکنان پرسپولیس باید ناراحتی و غم این شکست را در چهره‌شان می‌دیدیم آن مسابقه‌ای که یکی از ضعیف‌ترین بازی‌های تاریخ پرسپولیس بود به هیچ عنوان انتظار چنین بازی ضعیفی را از پرسپولیس نداشتیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید