کد خبر:31961
پ

حمله ناصر محمدخانی به گل محمدی: بهانه های جدید بیاورید؛ مگر بازیکن در فرودگاه خوابید؟

ناصر محمدخانی پیشکسوت پرسپولیس نیز از عملکرد ضعیف کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس در بازی مقابل الهلال ناراحت بود و به شدت به عملکرد کادر فنی انتقاد داشت و بهانه هایی که در خصوص دلایل شکست پرسپولیس مقابل الهلال مطرح می شود را غیرمنطقی دانست.   پس از دیدن بازی پرسپولیس و الهلال چه احساسی […]

ناصر محمدخانی پیشکسوت پرسپولیس نیز از عملکرد ضعیف کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس در بازی مقابل الهلال ناراحت بود و به شدت به عملکرد کادر فنی انتقاد داشت و بهانه هایی که در خصوص دلایل شکست پرسپولیس مقابل الهلال مطرح می شود را غیرمنطقی دانست.

 

پس از دیدن بازی پرسپولیس و الهلال چه احساسی داشتید؟

من تهران نبودم و شیراز بودم. تازه برگشتم اما بعد از گل سوم الهلال دیگر نتوانستم بازی را تماشا کنم.

تلویزیون را خاموش کردید؟

نه، زدم بیرون و دقایقی در خیابان پیاده روی کردم که شاید آرام شوم ولی نشد! واقعا ضعیف بازی کردیم و باورم نمی‌شد پرسپولیس این جوری بخواهد بازی کند.

الهلال را چطور دیدید؟

یک سروگردن بالاتر از تیم ما (پرسپولیس) بود. خیلی خوب بازی کرد و بچه‌های پرسپولیس را پرس می‌کردند و حتی اجازه استپ کردن و چرخیدن هم به بازیکنان ما ندادند.

ملی پوشان الهلال مثل سلمان فرج یا سالم الدوساری عالی بازی کردند اما ملی پوشان ما فوق العاده ضعیف بودند. چرا؟

به هرحال میزبانی و حضور تماشاگران عربستانی هم مزید بر علت بود اما با این بازی که از الهلال دیدیم فکر می‌کنم مثل آب خوردن قهرمان آسیا شوند.

ولی باید اول با النصر عربستان و سپس برنده پوهانگ و اولسان کره جنوبی بازی کند؟

فینالیست شرق آسیا را هم الهلال با این فوتبالی که ما دیدیم شکست می‌دهد و قهرمان می‌شود. خیلی عالی بازی کردند.

برخی از کارشناسان و هواداران پرسپولیس غیبت احمد نوراللهی را در این دیدار عامل اصلی شکست پرسپولیس می‌دانند؟

با احمد نوراللهی هم به این الهلال می‌باختیم. نباید این حرف را بزنم اما واقعیت را باید گفت که ۱۰ بار دیگر هم با این الهلال بازی کنیم باز بازنده خواهیم بود.

چرا؟

خیلی ساده است. ما از الهلال ضعیف تر هستیم و بعد از باخت خواندم که به کریم باقری یا خانبان آنالیزور پرسپولیس در فضای مجازی حمله کردند که چرا همزمان به تیم ملی هم کمک می‌کنند؟ به نظرم این صحبت‌ها و حتی تأخیر در پرواز و… بهانه است. نباید بهانه بیاوریم و بهتر است برویم خودمان را قوی تر کنیم.

ولی معطلی در فرودگاه و تأخیر در پرواز هم جالب نبود؟

مگر بازیکنان داخل فرودگاه خوابیدند؟ بعد از معطلی به منزل برگشتند دیگر! گفتم اگر آدم بخواهد بهانه بگیرد بهانه زیاد است اما باید واقع بین باشیم. ما آن جلو یک فوروارد تأثیرگذار نداشتیم که بخواهد دفاع الهلال را تحت فشار بگذارد و اذیت کند. عیسی آل کثیر چه کار می‌کرد؟ وحید امیری ذاتا فوروارد نیست.

اما همه از نمایش ضعیف مهدی ترابی انتقاد می‌کنند؟

ترابی اصلا پیدا نبود، کجا بود؟! یک حرکت نکرد تا دلمان خوش باشد و تعویض‌ها هم یکی از دیگری ضعیف تر بودند. من نمی‌دانم دلیل اصلی این افت محسوس چه بود؟ از همان شروع بازی ما تسلیم محض الهلال بودیم و تا پایان مسابقه هم نتوانستیم به خودمان بیاییم.

بیشتر از همه چه چیزی شما را اذیت کرد؟

شادی گل‌های این مهاجم فرانسوی گومیس که چهار دست و پا روی زمین راه می‌رفت! واقعا این کارش روی اعصاب بود و وقتی گل سوم را زد و دوباره همین کار را تکرار کرد دیگر نتوانستیم بازی را تماشا کنم و زدم بیرون!

شاید پرسپولیس ستاره ای مثل ناصر محمدخانی کم داشت که آن جلو مدافعان الهلال را دریبل بزند و نشان دهد فوتبال ایرانی یعنی چه؟

نه آقاجان! از ما که گذشت. بازیکنان خیلی بهتری بعد از ما آمده اند. کاش فقط بچه‌ها می‌توانستند جواب آن شادی گل‌های گومیس را بدهند چون خیلی اذیت شدیم.

منبع
خبرورزشی
کلیدواژه : پرسپولیس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید