کد خبر:31485
پ

حمله محمد مایلی کهن به بازیکنان پرسپولیس: اگر ناراحتید چرا نمی روید؟

محمد مایلی کهن پیشکسوت فوتبال ایران در خصوص شرایط پرسپولیس اظهار داشت: به نظرم شرایط این تیم خوب است و بازیکنانی که مد نظر کادر فنی بوده جذب شده است. آنها هر کسی را که نیاز داشتند جذب کردند و یحیی گل محمدی به عنوان سرمربی تیم شرایط تیمش را بهتر از همه می‌داند.   […]

محمد مایلی کهن پیشکسوت فوتبال ایران در خصوص شرایط پرسپولیس اظهار داشت: به نظرم شرایط این تیم خوب است و بازیکنانی که مد نظر کادر فنی بوده جذب شده است. آنها هر کسی را که نیاز داشتند جذب کردند و یحیی گل محمدی به عنوان سرمربی تیم شرایط تیمش را بهتر از همه می‌داند.

 

حمله محمد مایلی کهن به بازیکنان پرسپولیس: اگر ناراحتید چرا نمی روید؟

حمله محمد مایلی کهن به بازیکنان پرسپولیس: اگر ناراحتید چرا نمی روید؟

وی در خصوص رقم بالای بازیکنان این فصل فوتبال در لیگ ایران تصریح کرد: برای من سوال است که چرا به یک مرتبه قیمت بازیکنان این قدر بالا رفت برخی از بازیکنان در طول فصل مرتب از شرایط مالی پرسپولیس می‌نالند اما در دو هفته پایانی همه چیز خوب می‌شود و قراردادها چهار برابر شده و همه مشکلات از یاد می‌رود. اگر واقعا شرایط پرسپولیس یا هر تیم دیگری خوب نیست پس چرا حاضر به تمدید قرارداد می‌شوید یا اصلاً چرا به پرسپولیس می‌آیید.

وی افزود: شما نگاه کنید استراماچونی چند سال بیکار بود هی گفتند در اینترمیلان مربیگری کرده مربی بزرگی است اما در نهایت سر از قطر درآورد. یا همین گاوریل کالدرون از پرسپولیس شکایت هم کرده است و تا قران آخر پولش را هم می گیرد شما به یک نکته توجه کنید بازیکنان ایرانی طلب خود را نمی‌بخشند اما ما انتظار داریم یک خارجی چنین کاری را بکند. امثال کالدرون در دنیای فوتبال مرده بودند اما او را به ایران می‌آورید و زنده می‌کنید.

مایلی کهن در خصوص اینکه قرار است مدیر عامل پرسپولیس قرار است تغییر کند بیان داشت: به هر حال تصمیمی است که وزارت ورزش در این خصوص گرفته است و آنها خیر و صلاح تیم را بهتر از هر کس دیگری می‌داند سال‌هاست که می‌گویند استقلال و پرسپولیس باید خصوصی شود اما ین اتفاق هم نمی‌افتد و به نوعی همه سر کار هستند.

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص شایعه حضور کاشانی در پرسپولیس اذعان داشت: کاشانی با پرسپولیس نتایج بسیار خوبی گرفت و حتی قهرمان لیگ هم شد به نظرم پرسپولیس در این چند سال اخیر هر چه دارد از مدیریت شایسته ایشان بوده شما نگاه کنید ورزشگاه درفشی‌فر از زمان مدیریت ایشان و همچنین وزرشگاه شهید کاظمی مربوط به دوره حضور ایشان در شورای شهر است که به باشگاه پرسپولیس رسیده است.

مایلی کهن در خصوص اینکه دادکان شاید به پرسپولیس بیاید گفت: من در مصاحبه‌ای خواندم که ایشان گفته بود پرسپولیس را به من نمی‌دهند خب چرا باید پرسپولیس را به ایشان بدهند همین آقا مرتب می‌گفت آدم‌های سیاسی نباید در ورزش دخالت کنند ولی فدراسیون ایشان سیاسی‌ترین و نظامی‌ترین فدراسیون فوتبال پس از انقلاب بود آیا سردار یعقوبی، آصفی، شجاعی برهان و سازگارنژاد افراد سیاسی و نظامی نبودند.

ایشان زمان خاتمی، احمدی‌نژاد و حتی روحانی هم حضور داشت و فعالیت می‌کرد و حتی انتقادهایی هم انجام می‌داد. البته همه اینها را که گفتم در آخر کسان دیگر تصمیم گیرنده هستند همان طور که تاکنون ما هیچ وقت تصمیم گیرنده نبودیم الان هم کاری از دست ما بر نمی‌آید.

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • زهرا 3 اکتبر 2021 / 5:12 ب.ظ

    پرسپولیس زیباترین عشق دنیا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید