کد خبر:33152
پ

حمله فرشاد احمدزاده به افشین پیروانی: شهامت داشته باش و دروغ نگو!

فرشاد احمدزاده بازیکن سابق پرسپولیس نسبت به برخی اظهارات افشین پیروانی در خصوص نحوه جدایی او و شکایتش از پرسپولیس توضیحاتی ارائه کرد.   حمله فرشاد احمدزاده به افشین پیروانی: شهامت داشته باش و دروغ نگو!   🔺آقای پیروانی در آن جلسه بود و امیدوارم جرات و شهامت این را داشته باشند و بیایند و […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

فرشاد احمدزاده بازیکن سابق پرسپولیس نسبت به برخی اظهارات افشین پیروانی در خصوص نحوه جدایی او و شکایتش از پرسپولیس توضیحاتی ارائه کرد.

 

حمله فرشاد احمدزاده به افشین پیروانی: شهامت داشته باش و دروغ نگو!

 

🔺آقای پیروانی در آن جلسه بود و امیدوارم جرات و شهامت این را داشته باشند و بیایند و بگویند چه حرف هایی رد و بدل شد. صفر و تا صد آن جلسه را آقای پیروانی بود. من باید فسخ می کردم تا پرسپولیس بتواند بازیکن بگیرد.

🔺باشگاه مرا لیست مازاد گذاشته بود و می توانستم تا ریال آخر را بگیرم اما گفتم به خاطر تیم و هوادار که آسیبی نبیند باشد در لحظه آخر نقل و انتقالات هم من می روم. الان این همه دروغ و نقشه و بازی برای چیست؟

🔺مرا جلوی هوادار می‌گذارید که فرشاد احمدزاده به خاطر ۲۰۰ میلیون از پرسپولیس شکایت کرد؟ این ۲۰۰ میلیون فدای سر تک تک هوادار. اصلا این ۲۰۰ میلیون را بگذارید پای قراردادهایی که در فیفا باختید. آن را تبدیل به ارز کنید و بدهید به وکلایی که باعث باخت‌تان به پرونده‌های خارجی شدند!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید