کد خبر:35048
پ

حمله تند مسئول روابط عمومی استقلال به پرسپولیس: باید در لیگ 1 بازی می کردید!

نوری فرد مسئول روابط عمومی استقلال نیز مثل مسئول روابط بین الملل این تیم، واکنش تندی به بیانیه عجیب باشگاه پرسپولیس در قبال حکم نهایی استیناف داشت که در ادامه می خوانید. حمله تند مسئول روابط عمومی استقلال به پرسپولیس: باید در لیگ 1 بازی می کردید! 🔹باشگاه رقیب با انتشار یک بیانیه‌ی مداخله‌آمیز دیگر […]

نوری فرد مسئول روابط عمومی استقلال نیز مثل مسئول روابط بین الملل این تیم، واکنش تندی به بیانیه عجیب باشگاه پرسپولیس در قبال حکم نهایی استیناف داشت که در ادامه می خوانید.

حمله تند مسئول روابط عمومی استقلال به پرسپولیس: باید در لیگ 1 بازی می کردید!

🔹باشگاه رقیب با انتشار یک بیانیه‌ی مداخله‌آمیز دیگر و استفاده از عنوان‌هایی مثل دست‌های پشت پرده و گرفتن امتیاز در خارج از زمین و به طور کلی تقلید کامل از جملات اعتراضی هواداران استقلال و سایر تیم‌ها نسبت به این تیم خاص؛ در تلاش است ذهنیت عمومی علیه حمایت‌های مستمر انجام شده از خود را از بین ببرد.

🔹به طراحان این بیانیه‌ها که به اصطلاح کشتی‌گیران فن بدل می‌زنند، باید یادآور شد که قوی‌تر از بهانه‌های‌تان باشید و بیایید جنگیدن در شرایط برابر را تجربه کنید.

🔹باشگاهی که همین حالا به دلیل تأخیر در پرداخت بدهی تیم شهرخودرو باید با کسر امتیاز مواجه شود یا به دلیل پرونده ریزه‌اسپور باید در لیگ دیگری به رقابت می‌پرداخت، چطور به خودش اجازه می‌دهد که از عدالت بگوید؟

🔹خط به خط بیانیه اخیر باشگاه رقیب قابل پیگرد قانونی است و منتظر واکنش فدراسیون فوتبال نسبت به این بیانیه مداخله‌آمیز هستیم.

 

پی نوشت: رد پای پای نعشه مجازی معلوم الحالی که با مشاوره های غلط خود پرسپولیس را به این حال و روز مالی انداخته در بیانیه های اخیر باشگاه پرسپولیس دیده می شود چرا که موارد مطرح شده د بیانیه پرسپولیس عیناً همان موارد خیالی است که در خلوت خانه فرد مذکور دیده می شود. او که تصور می کند سلطان جوسازی در فضای مجازی است اخیراً با انتشار اخبار فیک و دروغ، اعتبار خود نزد هواداران پرسپولیس را هم از دست داده است.

کلیدواژه : استقلال

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید