کد خبر:12527
پ

حمله تند باجناق معروف محمود فکری به احمد سعادتمند: ساکت نشوی رسوایت می کنم!

علی نظری جویباری، معاون اسبق باشگاه استقلال با انتشار پستی علیه احمد سعادتمند حسابی از او انتقاد کرد.     حمله تند باجناق معروف محمود فکری به احمد سعادتمند: ساکت نشوی رسوایت می کنم!   علی نظری جویباری، معاون اسبق باشگاه استقلال با انتشار پستی در اینستاگرام خطاب به احمد سعادتمند مدیرعامل پیشین آبی‌پوشان نوشت: […]

علی نظری جویباری، معاون اسبق باشگاه استقلال با انتشار پستی علیه احمد سعادتمند حسابی از او انتقاد کرد.

 

 

حمله تند باجناق معروف محمود حمله تند باجناق معروف محمود فکری به احمد سعادتمند: ساکت نشوی رسوایت می کنم!فکری به احمد سعادتمند: ساکت نشوی رسوایت می کنم!

 

علی نظری جویباری، معاون اسبق باشگاه استقلال با انتشار پستی در اینستاگرام خطاب به احمد سعادتمند مدیرعامل پیشین آبی‌پوشان نوشت:

خواهشا برای آرامش تیم سکوت کن!

این یک درد است، شاید یک سرطان بدخیم، اسمش آشناست، شهرت کوتاه و آسان در فوتبال آنهم در تیمهای پر طرفدار! عادت کرده‌ایم به حضور هر از چند گاهی از مدیر عشق شهرت در رسانه‌های مختلف که به پاس خدمات بی‌نهایت و والایش به تاریخ استقلال باید تا آخر عمر شنونده حرف‌های تکراری که یک خطش حتما در مورد حقوق تجارت است باشیم…

عادت متعفن قبلی کم بود حالا نوبت ظهور پدیده‌ای جدید و خارق‌العاده رسیده است! استاد احمد سعادتمند نابغه مدیریت در ورزش، شاخه فوتبال، خاصه پرافتخارترین تیم فوتبال ایران در آسیا را به اذن دستور مقام بالاتر که شهره آفاق است در لیگ قهرمانان آسیا منهدم کرد و از کسب ستاره‌ی سوم محروم نمود!

صراحتاً میگویم، ابایی هم ندارم، احمد سعادتمند نازنین که عمر حضورت در تیم ما به چند ماه هم نرسید و اوج هنرت از دست دادن ٢ جام بود، لطفا ساکت باش! به اندازه تمام عمرت شهرت یافتی و خدماتت عیان است پس لطفا ببند در آن کتابی را که حتی بلد نیستی از رویش بخوانی!

اگر ادامه دهی و آرامش استقلال ما را برای بیشتر دیده شدن بر هم بزنی حتماً در آن کتاب صفحات و فصولی است که با صدایی برایت میخوانیم که هرگز از شنیدنش لذت نخواهی برد؛ فعلا کلی گفتم، امیدوارم نیازی به بیان جزئیات نباشد!

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • فریبا 11 نوامبر 2020 / 1:21 ب.ظ

    مرسی با تعصب
    واقعا حرف دل ما هوادارها رو زدی. اینها شش ماه سر کار هستن و میخوان شصت سال تو دید باشن!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید