کد خبر:10756
پ

حرکت عجیب سه عصو هیئت مدیره استقلال با محمد نادری +عکس

در فوتبال حرفه ای دنیا معمولاً به هنگام عقد قرارداد بازیکن جدید با یک تیم، مدیرعامل تیم یا نهایتاً یک عضو از اعضای هیئت مدیره با بازیکن مذکور عکس یادگاری گرفته و رسانه ای می شود اما در هنگام عقد قرارداد محمد نادری با باشگاه استقلال سه عضو هیئت مدیره استقلال در غیاب مدیرعامل با […]

در فوتبال حرفه ای دنیا معمولاً به هنگام عقد قرارداد بازیکن جدید با یک تیم، مدیرعامل تیم یا نهایتاً یک عضو از اعضای هیئت مدیره با بازیکن مذکور عکس یادگاری گرفته و رسانه ای می شود اما در هنگام عقد قرارداد محمد نادری با باشگاه استقلال سه عضو هیئت مدیره استقلال در غیاب مدیرعامل با نادری عکس یادگاری گرفتند که بسیاری از علاقه مندان به فوتبال را به یاد شکارچیانی انداخت که بالای سر شکار خود عکس یادگاری می گیرند. شکار جدید آبی ها اینقدر برای آنها هیجان انگیز بوده که حتی رسانه رسمی و روابط عمومی این باشگاه نیز کمترین توجهی برای یک مصاحبه کوتاه با شکار جدید دوستان نداشت.

محمد نادری قرار است با شماره 2 در ترکیب استقلال به میدان برود.

 

شماره پیراهن و اسامی بازیکنان استقلال

 

حرکت عجیب سه عصو هیئت مدیره استقلال با محمد نادری +عکس

به واقع وقتی 3 عضو ارشد مدیریتی یک باشگاه برای جذب یک بازیکن تا این حد سرخوش و مشعوف می شوند، بازیکن مذکور در ادامه راه باید هم با ناز و ادا شروط عجیب برای ماندنش در تیم بگذارد! آقایان اینجا باشگاه استقلال است نه میدان آزادی که با دیدن بازیکنان محبوب خود به یکباره آنها را به کناری کشیده و عکس یادگاری با آنها بگیرید. شان و شخصیت خود به عنوان شخصیت حقیقی را حفظ نمی کنید، شان و شخصیت باشگاه استقلال و شخصیت حقوقی مدیران این تیم را حفظ کنید.

حرکت عجیب سه عصو هیئت مدیره استقلال با محمد نادری +عکس

مهدی عبدیان به عنوان مسئول مستقیم نقل و انتقالات و کسی که عامل نهایی شدن این انتقال بود، تنها فردی است که می توانست در این عکس حضور داشته باشد.

آیا در انتقال کریستیانو رونالدو از رئال مادرید به یوونتوس شاهد صف کشیدن مدیران یوونتوس برای عکس یادگاری با رونالدو با پیراهن یوونتوس بودیم؟

با حفط احترام به محمد نادری، اما چنین رفتارهایی باعث می شود بازیکن مذکور دچار تصور و توهم شود و خود را یک ستاره دست نیافتنی بپندارد و در آخر نیز اگر رفتاری همچون شجاع خلیل زاده یا روزبه چشمی از او سر زد، نباید این بازیکن را شماتت کرد بلکه باید آنهایی را شماتت کرد که شان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را برای بازیکنان پائین آورده اند به طوری که برای حفظ آنها، کار به التماس و خواهش کشیده شده است.

دیدگاه کاربران 3 دیدگاه
  • ناشناس 24 اکتبر 2020 / 4:34 ب.ظ

    حیف شماره ۲ ک دادن ب این افتاب پرست لنگی

  • Sopish 23 اکتبر 2020 / 8:43 ب.ظ

    حرف شما درست ولی عکس دوم حقیقتا زشت و توهین آمیزه …

  • تاج 23 اکتبر 2020 / 7:18 ب.ظ

    مگه شاهکار کردن!!؟ میلیچ یک سروگردن هز این بهتره بجای این نمایش ها و بذل و بخشش از پول تاج بزرگ و دادن بدهی شفر و پاختاکور و جباروف و دیگر طلب کاران تاج چندبرابر ارزش نادری دادن بعد افتخار میکنن!!!!! همین زکی پور کم زحمت کشید و خوب بود!؟ بعد تازه رفتن با پرداخت بالای ده میلیارد از رضایتنامه و قرارداد باهم” یکساله بستن!!!!! واقعا بذای یکی حتا درحد دیماریا هم یکساله ارزش داره!؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید