کد خبر:12591
پ

حرکت عجیب سایت عربستانی در موضوع شکایت النصر از پرسپولیس

به نظر می رسد رسانه های ایرانی و عربستانی در دور باطلی گرفتار شده اند که تنها برای جذب مخاطب، هر یک به رسانه های کشور دیگر ارجاع می دهند و خبر خود را اینگونه معتبر می کنند؛ تا پیش از این رسانه های ایرانی با استناد به برخی خبرنگاران عربستانی اخبار خود در خصوص […]

به نظر می رسد رسانه های ایرانی و عربستانی در دور باطلی گرفتار شده اند که تنها برای جذب مخاطب، هر یک به رسانه های کشور دیگر ارجاع می دهند و خبر خود را اینگونه معتبر می کنند؛ تا پیش از این رسانه های ایرانی با استناد به برخی خبرنگاران عربستانی اخبار خود در خصوص پرونده النصر و پرسپولیس را معتبر می کردند و امروز شاهد این قضیه بودیم که سایتهای عربستانی با استناد به خبر رسانه های ایرانی، از پیروزی قطعی النصر در پرونده مذکور خبر دادند!!!

 

حرکت عجیب سایت عربستانی در موضوع شکایت النصر از پرسپولیس

حرکت خنده دار سایت عربستانی در موضوع شکایت النصر از پرسپولیس

سایت سعودی اسپورت با استناد به گزارش هایی که در سایت های ایرانی آمده است از انفجار بمب توسط النصر علیه پرسپولیس سخن به میان آورد.

باوجود آنکه کنفدراسیون فوتبال آسیا اعتراض باشگاه النصر عربستان علیه پرسپولیس را در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا رد کرد اما تیم سعودی همچنان دست بردار نیست و شکایت خود را تقدیم به کمیته استیناف کرده است.

باشگاه النصر چهار وکیل خارجی استخدام کرده و تهدید کرده است که به CAS هم شکایت خواهد کرد به این امید که پرسپولیس بازنده شود.

سایت سعودی اسپورت با تیتر عجیب” النصر علیه پرسپولیس بمب منفجر می کند” به گزارش سایت های ایرانی اشاره کرد و نوشت: سایت ایرانی از یک شوک بزرگ بعد از اعتراض اخیر النصر سخن به میان آوردند و نوشتند که النصر با وکلای خارجی خود در شکایت جدیدش به نکات جدیدی اشاره کرده است که ممکن است شرایط را به سود این تیم تغییر دهد.

به نظر می رسد که گزارش های که سایت های ایرانی از وضعیت باشگاه پرسپولیس منتشر می کنند به خوراک خوبی برای تیم عربستانی و رسانه های این کشور تبدیل می شود و آنها از چنین گزارش هایی به عنوان مستنداتی علیه باشگاه پرسپولیس استفاده می کنند.

کلیدواژه : النصرپرسپولیس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید