کد خبر:47091
پ

جوسازی مافیای رسانه ای علیه نکونام پس از حرکت زشت و زننده اسماعیلی فر

در حالی که در آماتور بودن جواد نکونام و رفتارها و مصاحبه های کودکانه ش جای هیچ بحثی وجود ندارد، اما مافیای رسانه ای پس از اینکه کمیته انضباطی به موضوع حرکت زننده دانیال اسماعیلی فر ورود کرد، با جوسازی سنگین خواهان برخورد این کمیته با جواد نکونام هستند! جوسازی مافیای رسانه ای علیه نکونام […]

در حالی که در آماتور بودن جواد نکونام و رفتارها و مصاحبه های کودکانه ش جای هیچ بحثی وجود ندارد، اما مافیای رسانه ای پس از اینکه کمیته انضباطی به موضوع حرکت زننده دانیال اسماعیلی فر ورود کرد، با جوسازی سنگین خواهان برخورد این کمیته با جواد نکونام هستند!

جوسازی مافیای رسانه ای علیه نکونام پس از حرکت زشت و زننده اسماعیلی فر

پس از حرکت اسماعیلی فر انتظار می رفت بازیکنان و کادر فنی استقلال وارد این مسائل نشوند اما در کمال شگفتی تنها یک روز پس از آن اتفاق، نکونام و کیانوش رحمتی که از پیروزی نفسگیر مقابل شمس آذر از خود بیخود شده بودند، با حرکات دست به سمت تماشاگران قزونی، خود را تخلیه روانی کردند.

اگرچه موضوع حرکت منشوری کیانوش رحمتی جداست و کمیته انضباطی به درستی او را احضار کرده اما مشابه حرکت دست جواد نکونام را عیسی آل کثیر در دربی به سمت هواداران و نیمکت استقلال انجام داد و هیچ اتفاقی رخ نداد.

اکنون افکار عمومی منتظر برخورد قاطع کمیته انضباطی با دانیال اسماعیلی فر هستند چرا که در صحنه مشابه، امید نورافکن به دو جلسه محرومیت قطعی از همراهی تیمش محکوم شد و هر حکمی خفیف تر از این رای، شائبه نفوذ مسئولین پرسپولیس در کمیته انضباطی و فشار از مقامات رده بالا برای تخفیف این حکم به جریمه نقدی را در پی دارد.

عکس حرکت زشت دانیال اسماعیلی فر و معنای آن توسط مدیر پرسپولیسی
عکس حرکت زشت دانیال اسماعیلی فر و معنای آن توسط مدیر پرسپولیسی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید