کد خبر:9368
پ

جنجال بزرگ پرداخت طلب برانکو از سمت وزارت ورزش

موضوع بدهی برانکو در چند ماه اخیر آنقدر فرسایشی شده که هواداران این تیم را خسته کرده است؛ پس از محرومیت از نقل و انتقالات و شکایت النصر، حالا این موضوع به خطر کسر امتیاز و سقوط به دسته پائینتر برای پرسپولیس تبدیل شده است و همانطور که می دانید، مدیریت پرسپولیس منابع مورد نیاز […]

موضوع بدهی برانکو در چند ماه اخیر آنقدر فرسایشی شده که هواداران این تیم را خسته کرده است؛ پس از محرومیت از نقل و انتقالات و شکایت النصر، حالا این موضوع به خطر کسر امتیاز و سقوط به دسته پائینتر برای پرسپولیس تبدیل شده است و همانطور که می دانید، مدیریت پرسپولیس منابع مورد نیاز برای پرداخت طلب برانکو را پیشتر خرج جذب بازیکن کرده است و تهیه مبلغ فوق آن هم در این شرایط ارزی، برای رسول پناه بسیار دشوار به نظر می رسد.

 

جنجال بزرگ پرداخت طلب برانکو از سمت وزارت ورزش

جنجال بزرگ پرداخت طلب برانکو از سمت وزارت ورزش

بسیاری از هواداران و پیشکسوتان پرسپولیس با درخواست از وزارت ورزش این نکته را مطرح می کنند که با توجه به دولتی بودن پرسپولیس، وزارت ورزش در این مقطع حساس باید برای پرداخت بدهی برانکو و جلوگیری از یک فاجعه اقدام کند و در پرداخت بدهی او به مدیریتباشگاه کمک کند.

 

اما این اتفاق به آن سادگی که هواداران و پیشکسوتان پرسپولیس تصور می کنند نبوده و نیست چرا که نه تنها وزارت ورزش در ماه های اخیر تحت رصد و فشار شدید مجلسی ها بابت همین پرداخت های خارج از ضابطه قرار دارد بلکه در صورت پرداخت این بدهی، صدای هواداران دیگر تیم پایتخت یعنی استقلال نیز به هوا بلند می شود که اگر بحث ملی بوده و وزارت ورزش قادر به کمک کردن برای پرداخت طلب مربیان خارجی بوده، چرا اینکار برای آنها انجام نشده تا با پرداخت طلب وینفرد شفر، از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات جلوگیری شود و این تیم نیز مثل پرسپولیس بتواند از بازیکنان جدیدش در لیگ قهرمانان آسیا استفاده کند؟

 

همین موضوع باعث شده تا وزارت نشینان در شرایط سختی قرار بگیرند چرا که اگر کمک نکنند، احتمال کسر امتیاز از پرسپولیس تا انتهای هفته بسیار بالا می رود و اگر کمک کنند نیز بار دیگر شاهد تجمعات اعتراضی هواداران استقلال در خصوص تبعیض وزیر ورزش بین دو تیم استقلال و پرسپولیس خواهیم بود. تجمعاتی که اصلا از دید مجلسی ها خوشایند نبوده و خواستار پاسخگویی سلطانی فر برای این آشفتگی ها شده اند.

دیدگاه کاربران 9 دیدگاه
 • استقلال 11 اکتبر 2020 / 2:48 ب.ظ

  لعنت بر هرکسی که تاج کبیر رو نابود کرد

 • چهار 11 اکتبر 2020 / 1:52 ب.ظ

  لعنت بر آدم فاسد .حتی داریوش شجاعیان هم نگذاشتند با استقلال برود قطر .خدا لعنت که این آدم فاسد وبی کفایت را

 • ناشناس 11 اکتبر 2020 / 1:13 ب.ظ

  خود وزیر ورزش اعتراف کرده که وزارت ارتباطات به ایرانسل دستور داده که به چرکپولیس بیشتر بدهند و به استقلال کمتر اما طرفداران اون تیم قبول ندارند این تبعیض رو،

 • پرسپولیس کبیر 11 اکتبر 2020 / 10:53 ق.ظ

  کیسه کش برو کیسه ات را بکش و به سرورت که چها سال مداوم بالای سرت میبینی احترام بگذار

  • تاج 11 اکتبر 2020 / 11:27 ق.ظ

   کیسه نام خوبیه آره داریم کیسه ماتحت لنگیای شیافتی را می‌کشیم!!!! نبود..!؟

 • تاج 11 اکتبر 2020 / 10:16 ق.ظ

  یعنی بالا دستی های سلطانی فر هنوز خوابند!!!؟؟؟ هنوز نفهمیدند تمام آشوبها و اغتشاش ها و ازهمه مهمتر موضع گیری های هواداران تاج و لنگ در آسیا و بحث منافع ملی که متاسفانه فقط لنگ شده منافع ملی و چهارپایان هم دم دراوردن! این همه دشمنی وحشتناک در کشور داره کار به جای باریک میکشه! همه و همع بخاطر سیاستهای کثیف و هواداری یکجانبه وزیر و پسرش از لنگ حقیر است. فقط استیضاح کافی نیست باید محاکمه و دادگاهی بشه. بیچاره سلطانهای سکه و قیر که اعدام شدند. بخدا امثال این خائن اگر وزارتهای مربوطه و قوه قضائیه ورود کنند بی شک اعدام کمترین مجازاتشه! منتها وقتی دمش به دم کلفت تر ها وصل باشه بعید میدانیم حتا بی ادبی هم بهش بکنن!!!!!؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید