کد خبر:37298
پ

جشن قهرمانی باشکوه استقلال بدون وزیر | آب پاکی روی زشتی های چند سال اخیر

شب گذشته اخرین بازی استقلال در لیگ بیست و یکم مقابل نفت مسجد سلیمان برگزار شد، این دیدار در نهایت با نتیجه ۰-۰ به پایان رسید تا دو رکورد دیگر به رکوردهای ویژه تیم استقلال همراه با فرهاد مجیدی اضافه شود. جشن قهرمانی پاک استقلال بدون وزیر | به این تیم رکوردشکن احترام بگذارید رکوردهای […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

شب گذشته اخرین بازی استقلال در لیگ بیست و یکم مقابل نفت مسجد سلیمان برگزار شد، این دیدار در نهایت با نتیجه ۰-۰ به پایان رسید تا دو رکورد دیگر به رکوردهای ویژه تیم استقلال همراه با فرهاد مجیدی اضافه شود.

جشن قهرمانی پاک استقلال بدون وزیر | به این تیم رکوردشکن احترام بگذارید

رکوردهای مهمی که فرهاد مجیدی و بازیکنان استقلال در فصل جاری به ثبت رساندند، عبارتند از:


◾️اولین تیم بدون شکست در یک فصل از لیگ برتر
◾️بیشترین امتیاز یک تیم در یک فصل از لیگ برتر
◾️بیشترین کلین‌شیت در یک دوره از لیگ برتر
◾️کمترین گل خورده در یک فصل از لیگ برتر
◾️رکورد بیشترین بازی متوالی بدون باخت در تاریخ لیگ برتر
آبی ها در حالی پای به مسابقه مقابل نفت مسجد سلیمان گذاشتند که نزدیک به ۱۰۰ هزار تماشاگر در استادیوم آزادی برای حمایت از آنها و حضور در جشن قهرمانی این تیم گرد هم آمده بودند و کادر فنی و بازیکنان استقلال هرگز دوست نداشتند در بازی انتهایی فصل، رکورد شکست ناپذیری خود را از دست بدهند و به همین دلیل اگرچه سوار بر بازی بودند اما هرگز بی گدار به آب نزدند تا مبادا در ضدحملات نفت غافلگیر شوند و رکورد نادر خود را از دست بدهند. استقلالی ها در نیمه دوم این بازی علی رغم یک نمایش خوب و خلق موقعیت های زیاد نتوانستند به گل برسند اما همین تساوی نیز دو رکورد بیشترین امتیاز در تاریخ لیگ برتر و همچنین شکست ناپذیر بودن در ۳۰ هفته از بازیها را به نام آنها به ثبت رساند تا اولین تیمی باشند که به این افتخار نایل می شوند.
در انتهای بازی نیز به لطف تدارک ویژه  سردار آجورلو و سازمان لیگ، مراسم جشن قهرمانی بسیار با شکوه و منظمی برگزار شد و‌ وریا غفوری کاپیتان استقلال جام را بالای سر برد تا نقطه پایانی به حکومت ۵ ساله سرخ ها در لیگ برتر داده باشند.
جشن قهرمانی پاک استقلال بدون وزیر | به این تیم رکوردشکن احترام بگذارید
*از حواشی جالب این مراسم می توان به اشک های فرهاد مجیدی سرمربی استقلال اشاره کرد که سرانجام توانست به قول خود مبنی بر قهرمان کردن استقلال وفا کند و شعار معروف خود(من به اینها نمی بازم) را عملی کند.
* حضور محمدحسین مرادمند و سیاوش یزدانی نیز از جذابیت های زیبای جشن قهرمانی استقلال بود. دو بازیکن استقلال که با کارشکنی باند رسانه ای تیم رقیب مجبور به ترک تیم شدند هم در جشن قهرمانی استقلال حضور داشتند و حسابی توسط هواداران استقلال تشویق شدند. مرادمند برای کری خوانی با هواداران تیم رقیب، با یک تاج جالب در مراسم شرکت کرد.
به جای وزیر، یک جانباز سرافراز آمد
*یکی دیگر از نکات برجسته این جشن، عدم حضور وزیر ورزش در مراسم بود که باعث شعف و خوشحالی هواداران، کادر فنی و بازیکنان استقلال شده بود چرا که در ۵ سال گذشته حضور وزیر ورزش وقت در مراسم قهرمانی تیم پرسپولیس و اهدای کاپ به آن تیم، موجب حرف و حدیث های زیادی برای مسعود سلطانی فر شده بود و دیشب جشن قهرمانی استقلال با افتخار بدون وزیر(البته معاون سجادی در مراسم حاضر بود) برگزار شد تا یادآور این نکته باشد که قهرمانی این تیم بدون وزیر به دست آمده است. یک جانباز سرافراز که از ناحیه دو دست با معلولیت مواجه شده بود در مراسم اهدای مدال های استقلالی ها حاضر بود که از نکات ارزشمند جشن قهرمانی استقلالی ها بود.
*هواداران استقلال در این بازی سنگ تمام گذاشتند و از ساعتها قبل از شروع مسابقه خود را به ورزشگاه آزادی رسانده بودند و بسیاری نیز به دلیل ممانعت پلیس از ورود به ورزشگاه، نتوانستند به داخل استادیوم وارد شوند؛ آنها در طول بازی بارها از خجالت تیم رقیب در آمدند و با باز کردن پرچم ژاپن بار دیگر به هواداران رقیب کنایه زدند.
*از نکات منفی جشن قهرمانی استقلال که یک نمره منفی برای صدا و سیما به ثبت رسانید، عدم مصاحبه با بازیکنان این تیم پس از بالا بردن جام  در پخش زنده بود. صدا و سیما به دلیل مسائلی که بهتر می دانید حتی با کاپیتان استقلال یعنی وریا غفوری نیز مصاحبه نکرد و از تصویربرداری مناسب جشن آبی ها به دلیل وجود چند گیتار در دستان ارسلان مطهری امتناع کرد تا رویکرد متناقض خود را نسبت به تیم استقلال نشان داده باشد.
* خوشبختانه بر خلاف تیم رقیب که با شعارهای کلیشه ای مسئولان پسند در مراسم های مختلف شرکت می کردند، در مراسم قهرمانی استقلال خبری از شعارهای چاپلوسانه نبود چرا که اصولاً قراری برای فرار از سربازی بازیکنان در تیم استقلال با انجام چنین رفتارهایی وجود نداشته و ندارد.
*مهدی احمدوند در جشن ۱۰۰ هزار نفری استقلالی ها به اجرای موسیقی های مختلفی پرداخت که فضای زیبایی را در استادیوم آزادی به وجود آورده بود.
* استقلالی ها با پوشیدن پیراهن شماره ۱۰، به ده عنوان قهرمانی تیم خود در بالاترین سطح فوتبال ایران اشاره کردند که در نوع خود جالب به نظر می رسید. آنها اکنون به پرافتخارترین تیم ایران در رقابتهای داخلی و خارجی تبدیل شده اند به طوری که حتی ۱۰ جامی که در دولت قبل توسط تیم رقیب به دست آمد نیز نتوانست این عنوان را از آبی ها بگیرد. استقلال در حال حاضر با ۳۷ جام رسمی و پرسپولیس با ۳۵ جام در ردیف پر افتخارترین تیم های ایران قرار دارند.
* یکی از جذابیت های احساسی جشن قهرمانی استقلال، خریداری یک بلیت به یاد دختر آبی توسط هواداران استقلال بود که در شبکه های مجازی وایرال شد.
*ارسلان مطهری با استایلی متفاوت و با دو گیتارش در جشن قهرمانی استقلال شرکت کرد.
* علی دایی پیشکسوت پرسپولیس و امیر قلعه نویی و بسیاری از پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس، با ارسال پیام هایی جداگانه قهرمانی استقلال را تبریک گفتند. اتفاقی جالب که در سالهای گذشته شاهد آن نبودیم و به جای این لحظات زیبا، تنها شاهد دعوا و درگیری و بیانیه و توهین و تهمت پس از قهرمانی یک تیم خاص بودیم! به جرات می توان گفت قهرمانی پاک استقلال، زشتی های فوتبال در چند سال اخیر را شست و برد و بار دیگر اهالی فوتبال و تیم ها را با یکدیگر آشتی داد و تنها آن نعشه مجازی معلوم الحال در باند رسانه ای تیم رقیب بود که در شب قهرمانی استقلال که صغیر و کبیر از تیم محبوبش این قهرمانی را تبریک گفتند، شروع به یاوه نویسی علیه قهرمانی استقلال کرد که با بی اعتنایی و تمسخر کاربران پیجش مواجه شد. او که روزهای سوزناکی را در فصل اخیر پشت سر گذاشت، شب را به صبح رساند به امید اینکه فرهاد مجیدی در مسیر اخراج قرار بگیرد و با ایجاد انواع شایعات، تهمت ها و حاشیه سازی برای شخص فرهاد مجیدی و تیم استقلال سعی در منحرف کردن افکار عمومی و ایجاد اختلال در مسیر قهرمانی استقلال کرد و به واقع شب گذشته خستگی به تن او و دوستانش ماند که چقدر وقت گران بهای خود را صرف مسائل پوچ کردند و در نهایت نیز به هدفشان نرسیدند!
* این قهرمانی از آن جهت برای هوداران، کادر فنی، بازیکنان و پیشکسوتان استقلال لذت بخش تر بود که توانستند به نوعی ثابت کنند قهرمانی های تیم رقیب در سایه حمایت های وزیری که امروز دیگر سر کار نیست به دست آمده و علی رغم انواع کارشکنی در مسیر قهرمانی استقلال اما این تیم توانست به این عنوان برسد و شاید اشک های فرهاد مجیدی به دلیل همین موضوع بود که در یک فضای پرفشار توانست به قهرمانی برسد. او به قدری تیمش را مقتدر کرد که حتی اگر امتیازات اضافه شده به واسطه پرونده بازیکن گل گهر را هم از آن کسر کنیم، باز هم هیچ تیمی به گرد پای استقلال نمی رسید و باز هم قهرمان می شد. مسلماً در تاریخ از این استقلال با احترام یاد خواهد شد …
کلیدواژه : استقلال

دیدگاه کاربران 16 دیدگاه
 • ارسلان 10 خرداد 1401 / 9:35 بعد از ظهر

  بچہ پرو تیم لنگ از قہر کردہای شاہینوتاج درست شديد توفر برو تاریخ لنگ کثیف بخون افتابہ تیمی تشکیل شديد کہ میگفتند علیہ حکومت وخسروانی باشہ واز ہمان زمان تاسیس عقدہ تاج داشتیدوہنوز دارید خب میگید چہار جانبہ اول شدیم اخہ گوسالہ لنگی کثیف پس لنگ کدام قبرستونی بود کہ اول نشد از زمان تاسیس تارالان چرا دراسات اسیا یک بار ہم اول نشدید اخہ پرو توایران کہ ہمہ میدونند چہ طوری اول میشید مشنگ بارزاً ندرك بازی نباشہ باید دراسات دہات بازی کنید لنگی

 • ناشناس 10 خرداد 1401 / 7:24 بعد از ظهر

  تبریک به آبی که با وجدان پاک قهرمان شد

 • فرهاد شش آتیشه 🔥 10 خرداد 1401 / 4:58 بعد از ظهر

  البته این جفنگیاتی که اینجا تلاوت کردی مشخصه چقدر این ده سال بهتون فشار اومده 🤣 در مورد اون آقایی هم که ریاضی بلد نیست حساب کنه داداش برو حداقل تاریخو مرور کن بعد میبینی که ۹ بوده، خیلی قهرمانیتون پاک بود! کلی خندیدم 🤣 دقیقا تو سالی که کل ارکان فدراسیون به دلیل فساد اخراج شدن قهرمانیتون پاک بود؟؟! آره وزیر ورزش نبود بجاش معاونشو فرستاده بود تابلو نشه به همراه بابا میرشاد ماجدی جونتون با امتیاز معیشتی های که بهتون دادن! امیدوارم انقدر وجود داشته باشید هم اون مربی فوفول شما بمونه هرچند که بدون مربی ایتالیاییه هیچی نیست ، هم این مدیر سپاهیتون ،بهانه دیگه نباشه واسه فصل بعد، بازی تازه شروع شده. فصل بعد مشخص میشه، لجنترین قهرمانی تاریخ واسه امسال شما بود، سر همه تیم‌ها با پنالتی و امتیاز معیشتی ها بریدن ، راستی یادم رفت بپرسم جدیدن هر قهرمانی دوتا حساب میشه؟!!تا قبل این کلا ۸ قهرمانی لیگ داشتید دیشب چجوری شد ۱۰ تا ؟؟؟!🤣🤣🤣 غیر از فاسد بودن استاد جعل اسناد و تاریخم هستید.🤣

  • بیگودی 10 خرداد 1401 / 6:04 بعد از ظهر

   اتفاقاً از زمانی که کل ارکان فاسد فدراسیون برکنار شدن یهو خیلی خودجوش بازیکنای شما مصدوم شدن به درک واصل شدن چون نمیتونستن دیگه نیروزا مصرف کنن و یهو تیمتون کشید پائین خخخخخخ ما که از اولش بالا بودیم تا آخرش شما حتی یه هفته هم صدر جدول نبودید بدبختا. شل مغز مگه پنالتی نبوده ؟ چطور وقتی مهدی طارمی و علی کور پنالتی بگیرن میشه هنر پنالتی گرفتن وقتی برای استقلال میگیرن میشه اشتباه داوری؟ کم بشینید پای بساط اون منقلی هذیون نگید . امتیاز معیشتی کجا بود . اونم بذار رو امتیاز تیمت ببین میرسی خخخخخخ رسیدی زنگ بزن امتیاز معیشتی فقط اونجا که ۶ امتیاز ازتون کسر نکردن . شما یه نگاه به تاریخچه قهرمانیای استقلال بنداز میبینی تا قبل این قهرمانی ۹ تا بود الان شد ۱۰ تا . اینکه لنگیا قهرمانی سال ۱۳۳۶ رو به حساب نمیارن به شخمم که به حساب نمیارن ولی حسابههههههه . اونوقت خودشون میرن اول شدن توی انتخابی جام باشگاه های آسیا رو قهرمانی حساب میکنن اینقد شل مغز و خنگید مثه اینکه اول شدن کره جنوبی توی مقدماتی جام جهانی یه قهرمانی براش ثبت بشه . خنگید دیگه خنگ

   • فرهاد شش آتیشه 🔥 10 خرداد 1401 / 8:15 بعد از ظهر

    اسکل پلشت اولا مفنگی خودتیو پیشکسوتان اسکل تیمتون امثاله فنونی زاده و جباری و … خدایش خودتم فهمیدی چی تلاوت کردی؟؟؟! اسکل جان اسم مهدی طارمی میاری اول یه بازیکن در حد طارمی بفرستید اونور آب بعد در دستشویی باز کن زر بزن، پلشت جان سنت به سال ۳۶ نمی‌خوره اسکل خان، سال ۳۶ چیزی به اسم لیگ وجود نداشت، اولین سال لیگ تخت جمشید ایران سال ۵۰ بود، سال ۳۶ جام منطقه بود نه لیگ، اینجوری باشه واسه جام باشگاه های تهرانم باید حساب کرد، اساتید جعل سند حداقل تاریخچه تیم کثیفتونو بخونید، غیر سال ۳۶ اولین قهرمانی شما سال ۴۹ بود که اونم به لطف فدراسیون که بازی ۳ بر صفر کرد بهتون دادن، کل تاریختون با اما اگر بعد میای اینجا حرف از فوتبال پاک میزنید پلشتا، ادعای ۷۰ سال قدمت دارید کلا با کلی پارتی بازی امثال تیمسار خسروانی ۹ تا قهرمانی دارید اوونم با اما و اگر. بپاچید بابا به ما نمی‌خورید شماها… چه خبر از بابا میرشاد و عمو حمید سجادی🤣🤣

    • زهرا 10 خرداد 1401 / 10:51 بعد از ظهر

     گل گفتید آقا فرهاد زنده باشید انشاالله تعالی

  • ارسلان 10 خرداد 1401 / 9:24 بعد از ظهر

   بابا لنگیہای کثیف چقدر مثل اربابہایتان پرو ہستید پنج زاریہا حکومتی

 • عباس 10 خرداد 1401 / 4:24 بعد از ظهر

  به جامعه داوری باید تبریک گفت که باعث قهرمانی استقلال شد پاکه پاک

 • کیسه ی بی آبرو 10 خرداد 1401 / 4:19 بعد از ظهر

  حسام ملکی بازم که توهم زدی پسر در ضمن مهندسی لیگ مبارک پسر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید