کد خبر:19449
پ

جزئیات قرارداد 10 میلیاردی مهدی ترابی با پرسپولیس

ترابی پس از این که خبر‌هایی درباره جدایی او از العربی مطرح شده بود با یحیی گل محمدی برای بازگشت به پرسپولیس صحبت‌هایی انجام داده بود و به او قول داده بود در صورت بازگشت به ایران به پرسپولیس برگردد و در نهایت تصمیم گرفته شد برای اینکه باشگاه پرسپولیس مبلغی بابت رضایت نامه این […]

ترابی پس از این که خبر‌هایی درباره جدایی او از العربی مطرح شده بود با یحیی گل محمدی برای بازگشت به پرسپولیس صحبت‌هایی انجام داده بود و به او قول داده بود در صورت بازگشت به ایران به پرسپولیس برگردد و در نهایت تصمیم گرفته شد برای اینکه باشگاه پرسپولیس مبلغی بابت رضایت نامه این بازیکن پرداخت نکند او خودش با العربی توافق کند و بعد با مدیران باشگاه پرسپولیس بر سر قرارداد جدید پای میز مذاکره بنشیند.

 

لیست اسامی بازیکنان پرسپولیس + شماره پیراهن

 

شماره پیراهن ترابی در پرسپولیس چند است؟

 

جزئیات قرارداد 10 میلیاردی  ترابی با پرسپولیس

جزئیات قرارداد 10 میلیاردی مهدی ترابی با پرسپولیس

ترابی بعد از فسخ قرارداد و توافق با مدیران العربی و گرفتن تقریبا نیمی از ۶۰۰ هزاردلار از قراردادش از العربی قطر، (حدود ۳۰۰ هزار دلار) روز چهارشنبه به ایران برگشت و جلسه‌ای با ابراهیم شکوری مدیر اجرایی باشگاه پرسپولیس و سخنگوی این باشگاه برگزار کرد، اما گفته می‌شود جلسه آن‌ها بی نتیجه مانده و بر سر مبلغ قرارداد به توافق نمی‌رسند و ترابی در این جلسه می‌گوید که پیشنهاد سپاهان سه برابر و تراکتور دو برابر پیشنهاد باشگاه پرسپولیس است.

پس از اینکه مذاکرات شکوری و ترابی به بن بست می‌رسد مجید صدری رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس که این روز‌ها نقش پررنگی در تحولات این باشگاه دارد به موضوع مذاکرات با ترابی ورود می‌کند و جلسه‌ای را با این بازیکن برگزار کرده تا موانع پیش رو برداشته شود و ترابی مجدد پیراهن قرمز پرسپولیس را بر تن کند.

پس از چند ساعت جلسه گفته می‌شود آن‌ها بر سر قراردادی به مدت یک سال و نیم و به ارزش ۸ میلیارد تومان به توافق می‌رسند تا ترابی دوباره به پرسپولیس برگردد. در واقع چهار میلیارد تومان باشگاه پرسپولیس و چهار میلیارد تومان صدری می‌دهد تا ترابی به جمع پرسپولیسی‌ها برگردد.

 

گفتنیست این مبلغ بدون آپشن و پاداش است و ارزش قرارداد ترابی با پرسپولیس با آپشن و پاداش به حدود 10 میلیارد تومان می رسد.

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • علی 7 فوریه 2021 / 8:17 ق.ظ

    کونتون بسوزه کیسه کشا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید