کد خبر:33363
پ

جزئیات قرارداد پرسپولیس با کارگزار ایده پویان ماژ | فقط ۳۳۰ میلیارد عملیاتی!

طبق اعلام قبلی از ساعت ۱۰ امروز صبح کارگزار جدید پرسپولیس توسط مدیریت این باشگاه به هواداران معرفی شد. بر این اساس، ایده پویان ماژ کارگزار رسمی پرسپولیس تا پایان فصل خواهد بود. نکته جالب در این مراسم که هم اکنون از یوتیوب باشگاه پرسپولیس در حال پخش زنده است، پوشش ۳۳۰ میلیاردی درامدهای عملیاتی […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

طبق اعلام قبلی از ساعت ۱۰ امروز صبح کارگزار جدید پرسپولیس توسط مدیریت این باشگاه به هواداران معرفی شد. بر این اساس، ایده پویان ماژ کارگزار رسمی پرسپولیس تا پایان فصل خواهد بود. نکته جالب در این مراسم که هم اکنون از یوتیوب باشگاه پرسپولیس در حال پخش زنده است، پوشش ۳۳۰ میلیاردی درامدهای عملیاتی کارگزار جدید پرسپولیس است که در مقایسه با رقم ۵۰۰ میلیاردی کارگزار استقلال رقم بسیار نازلی به نظر می رسد.

 

جزئیات قرارداد پرسپولیس با کارگزار جدیدش | فقط ۳۳۰ میلیارد عملیاتی!

جزئیات قرارداد پرسپولیس با کارگزار جدیدش | فقط 330 میلیارد عملیاتی!

بر طبق صحبتهای صدری،  قرارداد پرسپولیس با کارگزار جدید به این صورت است که ۲۲۰ میلیارد برای تبلیغات روی پیراهن و شبکه های اجتماعی + ۱۱۰ میلیارد برای تبلیغات محیطی استادیوم آزادی و ۳۰۰ میلیارد تومان هم بابت پخش زنده به باشگاه پرسپولیس پرداخت خواهد شد که عملاً قسمت درآمدزایی ۳۰۰ میلیاردی آن غیرعملیاتی و غیرقابل دسترس به نظر می رسد.

 

ظاهراً رقابت بین مدیران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به جایی رسیده که مدیریت پرسپولیس و به طور خاص شخص صدری تنها برای مانور تبلیغاتی و رسانه ای و اعلام رسانه ای کارگزار ۶۳۰ میلیاردی بند دریافت ۳۰۰ میلیاردی را در قرارداد گنجانده تا رقم اعلام در رسانه ها از حریف بیشتر به نظر بیاید اما کیست که نداند بودجه دریافتی پرسپولیس در نهایت همان ۳۳۰ میلیارد تومان خواهد بود و نه ۶۳۰ میلیارد تومان!

 

پی نوشت: نکته جالب اینکه باشگاه استقلال بابت تبلیغات محیطی ۱۵۰ میلیارد تومان دریافتی از کارگزارش دارد و مسئولین پرسپولیس که برند تیم خود را برند برتر می دانستند تنها موفق به عقد قراردادی ۱۱۰ میلیاردی بابت تبلیغات محیطی شدند. این اتفاق در حالی رخ داد که پیشتر در جریان بی نتیجه ماندن مزایده باشگاه پرسپولیس با کف پیشنهادی ۳۰۰ میلیاردی، عملاً بسیاری از ادعاهای مسئولین پرسپولیس رنگ باخته بود.

کلیدواژه : استقلالپرسپولیس

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • علی 15 آذر 1400 / 3:31 بعد از ظهر

    همه ایران میدونن پبروزی بدن حمایت مافیا و داوری و حمایت های پشت پرده هیچی نیست . ولی استقلال با این قرار داد فوتبال آسیا رو تسخیر خواهد کرد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید