کد خبر:23201
پ

جزئیات جدید از لو رفتن ترکیب استقلال و پرسپولیس قبل بازی ها

بازیکنان دو تیم نخستین کسانی هستند که با لو‌رفتن ترکیب تیم، انگشت اتهام به سمت‌شان نشانه می‌رود. غیر از کادر‌فنی خبر رسیده که بعضی بازیکنان ترکیب را به مدیربرنامه‌های خود می‌دهند و آنها که با کانال‌های تلگرامی در ارتباط هستند (خبر رسیده که این کانال برای ۱۰ ‌یا‌ ۱۵ ایجنت است) ترکیب و اخبار باشگاه […]

پیش بینی نتایج المپیک 2020 در بتاکاپ

بازیکنان دو تیم نخستین کسانی هستند که با لو‌رفتن ترکیب تیم، انگشت اتهام به سمت‌شان نشانه می‌رود. غیر از کادر‌فنی خبر رسیده که بعضی بازیکنان ترکیب را به مدیربرنامه‌های خود می‌دهند و آنها که با کانال‌های تلگرامی در ارتباط هستند (خبر رسیده که این کانال برای ۱۰ ‌یا‌ ۱۵ ایجنت است) ترکیب و اخبار باشگاه را برای انتشار به آنها می‌دهند. ظاهرا یکی دو بازیکن از هر دو تیم به باشگاه احضار شده‌اند و مدیران توضیحاتی را از آنها خواسته‌اند اما تا امروز هیچ چیز اثبات نشده است.

🔸بعضی از بازیکنان دو تیم بزرگ پایتخت با یکسری از ایجنت‌ها هم‌خانه هستند. این در حالی است که ماجرا فقط به لو‌رفتن ترکیب دو تیم ختم نمی‌شود و کوچکترین اتفاقی که در این دو باشگاه بیفتد بلافاصله به گوش ایجنت‌ها می‌رسد و در کمتر از چند دقیقه در کانال مذکور منتشر می‌شود.

🔸مدیران باشگاه پرسپولیس و استقلال گروهی را تشکیل داده‌اند تا با تحقیق و زیر‌نظر گرفتن تک‌تک افرادی که با تیم در ارتباط هستند این موضوع را به دقت بررسی کرده و افراد مشکوک به لو‌ دادن فهرست نهایی دو تیم را به باشگاه معرفی کنند تا با شدیدترین جرایم روبه‌رو شوند. همچنین دستگاه‌ها و نهادهای نظارتی در حال تحقیق هستند تا پس از بررسی شرایط اتفاق‌هایی که در دو باشگاه می‌افتد را پیگیری کنند. لو‌رفتن ریزترین اخبار در دو باشگاه بزرگ پایتخت باعث شده تا حاشیه‌های زیادی برای آنها به‌وجود بیاید.

کلیدواژه : استقلالپرسپولیس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید